☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Kamarád na 365 dní v roce

Píše Roman, 06.11.18

O týhle bundě už ses mohl něco málo dozvědět tady. Tentokrát ale vynechám všechny technologické vychytávky a zaměřím se spíš na její estetickou stránku.

Helly Hansen 365-in-1 Parka má tři vrstvy, které můžeš kombinovat donekonečna, nehledě na aktuální počasí. A navíc jsou všechny v černé barvě, takže se dají oblíct prakticky ke všemu. Od vyhajpených kousků Rick Owens, Off-white, Heron Preston nebo Gosha Rubchinskyi přes basic věci z dílny Urban Classics.

Přemýšlel jsi, že by sis pořídil puffer jacket, ale zároveň ti přijde, že ty s logem The North Face vidíš na každém rohu (a ty rozhodně nechceš být jako ty ostatní na dalších rozích)? Tak si zapiš za uši, že tuhle jen tak někdo mít nebude!

Když jsme ji s Dančou v našem pražském ateliéru fotili (btw v srpnu, v asi čtyřiceti stupních), vzal jsem si k ní široké černé sekáčové kalhoty, tričko od Jana Černého, Off-white pásek, řetěz ze železářství na Florenci a tenisky Reebok Run_R 96.

A s čím jí zkombinuješ ty?

Kamarád na 365 dní v roce Kamarád na 365 dní v roce Kamarád na 365 dní v roce Kamarád na 365 dní v roce Kamarád na 365 dní v roce

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(