☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Karanténa? Čas začít zlepšovat gaming skill!

Píše Dominik, 20.03.20

„14 dní doma? Cože?“.

Tahle zpráva možná zněla nejdřív dost hrozně, ale pro zaryté gamery to bylo jako troubení vítěznou famfárou. Konečně můžu beztrestně hrát a nikdo mi to nemůže mít přece za zlé ne? Doma jsem, nikomu neškodím a postupně si leveluju svoje vybavení v Call of Duty.

A když zrovna neběhám se sniperkou a netrefuji protihráče „no scope“ do hlavy, mám tady i pár dalších her, které se dobře hrají v těchto dlouhých dnech. Pokud máte doma psko (nebo jinou herní konzoli) je čas to žhavit!

Call of Duty: Warzone

Nebýt nového free-2-play módu v CoD, dost bych se asi doma nudil. Těm, co už třeba hráli nebo slyšeli o hře Fortnite nemusím vysvětlovat, co mód „battle royale“ znamená. Pro ty, co nevědí, v rychlosti vysvětlím.

Na velkou herní plochu se připojí 150 hráčů po týmech ve 3 a jejich jediným cílem je být poslední. Možná to zní easy, ale easy to rozhodně není. Mapa je skutečně velká, v průběhu hry se její rozloha postupně zmenšuje a nikdy přesně nevíte, kde bude její střed. Proto je každá hra unikátní a musíte vždy přijít s novým plánem, jak vyhrát. Doporučuji to hrát s kámošema, aby byl zážitek ze hry co nejintenzivnější. Protože bez dobrého týmu se to vyhrát dá jen těžko

Karanténa? Čas začít zlepšovat gaming skill!

Red Dead Redemption 2

Divoký západ nemůže chybět! Pokud tě nebaví střílet protihráče přes celou mapu, tohle je ideální varianta, jak si oddechnout. V Rockstar Games si dali záležet, aby hráčům přinesli tento co nejvíc autentický zážitek z prostředí pistolníků, banditů a vymírajících indiánů.

Hlavní herní doba zabaví na nějakých 50 hodin. Pro zkompletování celé hry to ale vychází na 162 hodin, což se rovná  6,75 dní. V karanténě to ani nepoznáte. Nebo se můžete prostě jen projíždět na koni, lovit divokou zvěř, užívat si krásy zdejší krajiny a k tomu poslouchat na jedničku doladěný soundtrack, který vtáhne do hry během okamžiku. Hra tě odměňuje za dobré, ale i špatné skutky. Podle toho se bude odvíjet tvoje reputace ve městech, růst odměna za tvoji hlavu a ovlivní to samotný konec hry.

Karanténa? Čas začít zlepšovat gaming skill!

FIFA 19

Poslední hra do mé svaté trojice. Proč zrovna 19? Protože jsem nechtěl dávat peníze za FIFA 20, když to je skoro furt stejný. Mně je jedno, jestli mě kamarádi vyklepou v nové nebo staré verzi, výprask to je furt.

Jasně, pokud nemáte PS Plus, tak si to online nezahrajete, ale na jeden měsíc to je snesitelná částka. Když vezmu v potaz, že nikam chodit nemůžu a nikde moc neutrácím, tak mě to tolik nebolí.

Herních módů pro jednoho hráče tam pár je, ale nejlepší kopanou stejně zažijete jen proti hráči, který je lepší než vy. Pokud nehrajete proti zkušeným týpkům, co umí trefit gól zády k bráně (děkuju Harry, nikdy jsem nezažil větší potupu, než hrát s tebou), tak si můžete užít spoustu fajn zápasů a turnajů. Navíc, když teď skončila Liga mistrů, proč si neudělat svojí.

Karanténa? Čas začít zlepšovat gaming skill!

Takže takhle se bavím životem, když nikam nemůžu, ale vlastně mi to ani moc nevadí. Kdo by měl chuť vyklepat mě třeba ve Fifě nebo si zastřílet v CoD, žádnej problém. Na PS jsem jako Dikonator3000, aktuálně ready 24/7.

A koho nebaví hraní her, nechť si počká na další tipy a triky, co dělat doma z dílny Queens týmu.

Stay home only


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(