☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Kendrick Lamar x Reebok Classics Leather Perfect Split Pack

Píše Radim, 03.08.16

Nacházíme se v době, ve které je fashion svět natolik propojený skrz naskrz, že dennodenně čteme o nových a nových kolaboracích. A je to samozřejmě logické vyústění – protože dva brandy jsou silnější, než jeden a mix nápadů a ideí vždy přináší čerstvý a inovativní pohled na věc. Některé spolupráce vycházejí samoúčelně, některé mají už dlouholetou tradici a některé mají silný příběh. A já mám příběhy hrozně rád.

Můj v současnosti nejoblíbenější je příběh Kendrick Lamar x Reebok Classics. Když se tahle sportovní značka spojila s autorem skvělých desek „good kid, m.A.A.d city“ a „To Pimp a Butterfly“, moc jsem nevěděl, co mám očekávat. K. Dot nikdy nebyl žádný fashion trendesetter, ale místo samotných designů vnesl do kolaba s Reebok myšlenku. Myšlenku o spojování neslučitelných vě­cí.

Proto se první kolaborace Kendrick Lamar x Reebok Classics nesly v duchu červené a modré barvy, které odkazují na věčný souboj gangů Bloods a Crips v Los Angeles. Kendrick Lamar totiž zůstává zodpovědný vůči své komunitě i při navrhování tenisek. Podobné téma má i aktuální Perfect Split Pack. Ten odkazuje na pozitivní a negativní nitro každého z nás a každodenní souboj nálad, kterým si procházíme úplně všichni.

Kendrick Lamar x Reebok Classics Leather Perfect Split Pack vychází na Queens.cz tuto sobotu, společně s kolaborací Reebok Classic Club C x FACES&LACES. A klidně tomu říkejme Reebok Classics #SUPERSOBOTA!

6.7. 2016
online na Queens.cz
pouze jeden pár na jednoho zákazníka

Kendrick Lamar x Reebok Classics Leather Perfect Split Pack
Kendrick Lamar x Reebok Classics Leather Perfect Split Pack
Kendrick Lamar x Reebok Classics Leather Perfect Split Pack

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(