Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Ladies First by Queens

Píše Klára, 25.02.21

Streetwear pro nás v Queensu není jen oblečení. Je to životní styl, pocit ultimátního pohodlí a svobody. Věříme, že ve streetwearu ani v životě by neměla existovat žádná zbytečná omezení jako je věk nebo třeba pohlaví. Každý by měl mít možnost vyjádřit se bez ohledu na to, co si myslí ostatní. 

Bohužel tam ještě zdaleka nejsme. Snažíme se o rovnost ze všech sil, ale slečny, dámy a ženy jsou často až na druhém místě... v životě i ve streetwearu. My jsme si ale řekli, že to takhle v Queensu nechceme. Odteď se budeme řídit jednoduchým pravidlem - LADIES u nás budou vždycky FIRST.

Máme obrovský štěstí, že kolem sebe máme komunitu úžasných holek, které nás neskutečně inspirujou a baví. Právě díky nim máme motivaci se pořád zlepšovat a posouvat se dál. Pro dnešek vybíráme čtyři z nich - Sime, Annet X, Kate Bohemia a Kundosaki - a formou krátkýho dotazníčku je představujeme i tobě, ať od nich načerpáš svěží vítr a positive vibes💚

Našim queens jsme položili tyhle otázky na tělo:

Kdo jsi a co děláš?
Co si oblíkneš, když se chceš líbit sama sobě?
Co bys vzkázala svýmu mladšímu já?

SIME

Jsem Lenka, zakladatelka Queensu, a učím se nové věci.

Když se chci líbit sama sobě, nosím většinou šaty a tenisky. A nebo taky nic.

Svému mladšímu já bych vzkázala, ať si jde za svými sny a nenechá se odradit těmi, kterým se ty sny nelíbí.

Ladies First by Queens

ANNET X

Jsem Annet X a dělám muziku.

Když se chci líbit sama sobě, oblíkám cokoli. Anebo nic.

Vzkaz pro moje mladší já: pokud nejde o rodinu nebo zdraví – všechno je jedno.

Ladies First by Queens

KATE BOHEMIA

Jsem Katerina Olexová. Dělám grafiku a koláže a vymýšlím kreativní koncepty na foceni a videa.

Za posledních pár let jsem zjistila, co mi nejvíc sluší, a to v různých kombinacích nosím. Teď vedou kožený kalhoty, velký pánský trika a nízký Jordany. Když nemám čas, beru pár dobrých doplňků.

Svýmu mladšímu já bych nevzkázala nic. Nechala bych ho znova vykoupat v těch blbejch i dobrejch dnech. Proč bych mu měla radit? Ať si tím hezky projde samo!

Ladies First by Queens

KUNDOSAKI

Jsem člověk, co se s chutí a 200% nasazením pustí do všeho, co má potenciál. Momentálně se snažím přežít tuhle dobu asi jako půlka republiky a neskončit pod mostem.

Nejradši mám mikinu, legíny a glády nebo tenisky.

Mladšímu já bych vzkázala tohle: žít naplno a šťastně. Nehonit se za penězi a kariérou. Nebýt přemíru hodná a blbá. Nevěnovat energii toxickým lidem a neplatit za frajery. Čas a zdraví je to nejcennější, co máme.

Ladies First by Queens

📷 Tomáš Fiala, Filip Poreba a archiv holek, edit Gábi Gregorová


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(