☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Last call: influencer wanted

Píše Klára, 05.09.18

Že hledáme nového influencera, to už asi víš. V týmu jich teď máme kolem třiceti – je tam třeba NobodyListen, Smack, Dalyb, Calin nebo Maxim Habanec. Na plný úvazek se jim věnuje Michal. Zajímá tě, co vlastně taková práce influencer managera obnáší? Čti dál a dozvíš se to z první ruky. Rád bys taky prorazil, ale nevíš, jestli na to máš? Michal ti prozradí, jak by měl takovej ideální influencer vypadat.

Last call: influencer wanted

Miško, čemu se vlastně věnuješ? Jaký jsou tvoje superschopnosti? Starám se o to, aby se v Queensu každý influencer cítil dobře a měl tu správnou péči. Aby nemusel nosit, co ho nebaví a aby to, co od nás dostane, na sobě chtěl mít každý den. Člověk musí mít dokonalý přehled o sneakers a streetwear novinkách a skvěle znát urban & street subkulturu, mít kontakty a chuť se s influencery kamarádit. A taky to chce určitý kouzlo osobnosti, protože tu chuť se kamarádit musí mít i druhá strana.

Jak se vlastně takovej influencer hledá? Co je pro tebe zásadní? Většinu významných influencerů jsme si do našeho tábora vzali ještě před tím, než byli slavní. U nás to nefunguje tak, že bychom si vybírali jen podle úspěšnosti na sociálních sítích nebo podle počtu fanoušků. Naši influenceři jsou lidi, se kterýma jsme na jedný vlně. Mají blízko k našim produktům a my zas k jejichž tvorbě, ve který je podporujeme. Záleží nám i na jejich osobním postoji a hodnotách.

A co holky – influencerky, mají taky šanci? Zatím byla řeč spíš jen o klucích. Většina našich influencerů pochází z prostředí kolem rapu, a to je z historickýho hlediska hodně maskulinní. Ale mění se to, za což jsem rád. Pracujeme třeba s raperkou Luisou z Comebackgangu, s Teri Hodanovou, s módní návrhářkou Annou Mimieux, moderátorkou Petrou Mácovou a s dalšími bloggerkami a umělkyněmi, takže něžné pohlaví je u nás rozhodně vítané.

Jaký vlastnosti by měl nový Queens influencer rozhodně mít? V první řadě by měl být co nejvíc autentický a oddaný svýmu řemeslu, ať už dělá cokoliv, nemusí to být jen umění. Máme rádi vkusné lidi, které baví náš produkt a dokážou si u nás vždycky najít to svoje. Baví nás, když jsou v obraze a sledujou naše novinky a limitované edice – exkluzivních kousků máme čím dál tím víc a nejlíp vyniknou právě na influencerech. Ze všeho nejvíc ale ceníme lojalitu a chuť si navzájem pomáhat. Bez toho to nejde.

A obligátní otázka na konec – co ty a tenisky? Jaký jsou tvoje poklady? Moje sbírka není nijak rozsáhlá, mám kolem dvaceti párů bot, ale každej z nich má svůj estetický význam. Můj nejoblíbenější model, který jsem unosil do roztrhání, je Nike Free OG 1 Special Project. Bohužel už se nedělá. Místo toho bych ale do svojí kolekce rád přidal konečně několik neteniskových bot, nebo něco ze spolupráce Puma x ADERerror.

Last call: influencer wanted Last call: influencer wanted Last call: influencer wanted Last call: influencer wanted

📷 ForMen

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(