☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Legendární Street Dance Battle Queens Style Zone se vrací!

Píše R, 21.03.13

Do Ostravy se po roční pauze vrací legendární street dance battle s názvem Queens Style Zone. Ten proběhne v sobotu 30. března 2013 tradičně v ostravském klubu Marley na výstavišti Černá louka.

Z původně malé akce určené především místním tanečníkům, se stal jeden z nejprestižnějších battlů v ČR, na který se pravidelně sjíždí přední tanečníci z Čech, Slovenska i Polska. Akce je ale stále koncipována tak, aby zároveň podporovala i zatím ne tolik zkušené tanečníky a dávala jim možnost setkat se a čerpat inspiraci od těch momentálně úspěšnějších. Jde o vůbec první akci v České republice, která se těší tak velkého zájmu, že se dočkala svého třináctého pokračování.

Těšit se můžete na battly ve čtyřech oblíbených tanečních stylech, a to hip hop (battle 1×1), house dance (battle 2×2), popping (battle 1×1) a dancehall (battle 2×2). Po ukončení soutěžní části navíc program bude pokračovat tradiční after party, jejíž tématem tentokrát bude 90s hip hop & rnb. Pozvání do poroty přijali Káka (BDS Academy), Carlos (Spirit Shop) a LilSanTus (exBUP).

V rámci akce proběhnou také workshopy s porotci battlu, zajít přiučit se něčemu novému můžete v tanečních stylech hip hop, house dance a dancehall. Workshopy proběhnou v zrcadlovém sále tanečního studia Roots Company.

Akce proběhne již po třinácté díky hlavnímu partnerovi akce, kterým je největší a nejstarší hip hop shop v Česku – Queens.cz.

QUEENS STYLE ZONE 13

30. 3. 2013, klub Marley Ostrava, výstaviště Černá louka

start: 16:30 hod. vstup: 90 Kč

www.qsz.cz

www.fb.com/queensstylezone

Legendární Street Dance Battle Queens Style Zone se vrací!

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(