‼️ Ahoj, ve čtvrtek a pátek máme z technických důvodů zavřený shop v Ostravě. V pondělí tu pro tebe zase budeme! 💚
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Legendární tenisky ve filmech | Space Jam

Píše Dan, 01.10.18

Druhý díl téhle série musí rozhodně patřit nejoblíbenějšímu filmu mého dětství, kde se G.o.A.T. aneb Michael Jordan spojil s animovaným světem a na hřiště s ním vlítli Bugs Bunny, Tweety nebo můj favorit Tasmánskej čert. Řec není o ničem jiným než o Space Jamu a velkém zapase týmu Looney Tunes proti mimozemšťanům. Zní to šíleně, I know. Režisér Joe Pytka za to taky od kritiků nesklidil úplně pozitivní reakce. Ale já ten film prostě miluju!

Ve Space Jamu objevilo hned několik Jordan modelů, dneska se ale zaměříme na Air Jordan 11. Spousta lidí má jedenáctky mezi svýma top 10 teniskama – a není se čemu divit. Sneakerheadi netrpělivě očekávají jejich zimní releasy a Jordan brand si na nich dává pekelně záležet. Jde jim to evidentně dost dobře, protože jsou většinou beznadějně vyprodaný.

U nás v Queensu najdeš pár kusů Air Jordan 11 v deadstocku, tak neváhej a nalítni na tenhle unikátní kousek historie. Já osobně jsem spíš na nízký tenisky, ale jedenáctkám uděluju výjimku.

Legendární tenisky ve filmech | Space Jam
Legendární tenisky ve filmech | Space Jam
Legendární tenisky ve filmech | Space Jam

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(