☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Levi’s x Star Wars od hlavy až k patě

Píše Beáta, 31.10.19

Kdysi dávno se v jedné vzdálené galaxii daleko odtud zrodil nápad vytvořit spojení streetwearu a Star Wars. A někde o dost blíž, konkrétně v dílnách Levi's, se ta myšlenka dotáhla do konce.

Pokud patříš mezi fanoušky Hvězdných válek, tak asi víš, co tomu předcházelo. Do kin se řítí devátá epizoda ságy s názvem Vzestup Skywalkera, která má po více jak 40 letech příběh uzavřít. A jelikož má Levi’s víc fanoušků Star Wars než Impérium Stormtrooperů, nastal správný čas pro tuhle nabušenou kooperaci.

No a teď k hlavním aktérům. Kolekce Levi’s x Star Wars je inspirovaná nejen vesmírnou ságou, ale hlavně streetwearem, a proto nás baví. Bundy, kalhoty, trička, zkrátka všechno, co si můžeš přát. Jestli patříš mezi milovníky starých dílů, tak tě nejspíš dostane mikina s Chewbaccou a legendárním “Ggwwwrghh!”. Nebo minimalistické tričko s R2-D2. Co musíme vyzdvihnout, je její nadčasovost a praktičnost. Protože, co si budeme povídat, jít na premiéru oblečený v obleku Stormtoopera je sice stylový, ale do práce si ho nevezmeš.

Levi’s x Star Wars od hlavy až k patěKolekci koupíš už 1. 11. 2019 na webu a jak asi tušíš, bude to galaktický boj o každý kousek. Tak v sobě probuď sílu a vybojuj si svůj outfit od hlavy až k patě. 

Levi's vsadil na nostalgii, a vzdal tak hold postavám původních epizod i sáze samotné. Děkujeme za tento skvělý počin a přejeme, ať toto spojení provází síla. 

Levi’s x Star Wars od hlavy až k patě
Levi’s x Star Wars od hlavy až k patěPřečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(