Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navigace:

Like Mike

Píše Dan, 19. 12. 2017

Přišla nám kolekce Like Mike, což je spolupráce Jordan a Gatorade. Takže 100% esence NBA vibes. Konečně už ti nebude nic bránit v tom, vypadat stejně jako Mike. Jenže to není všechno, ve stejný čas se na webu objevil exkluzivní Jordan Wheat Pack. A to už je slušná Jordan nálož. Takže jsme vzali Martina, to je ten kluk, co vyskočí až na obroučku, umí se kdykoliv postavit na rukou a nikdy se u ničeho z toho nezapotí. A Filipa, který je snad všude, kde vzniknou Queens fotky.

Jordan si nechal představení Jordan Wheat Packu na prosinec. A dopadlo to přesně tak, jak fanoušci Jordan chtěli. Jednobarevné tenisky Air Jordan 6 a Air Jordan 13. A pak samozřejmě klasika v podání Air Jordan 1. To všechno v „a golden Wheat“ provedení. Tedy kromě Air Jordan 6, kde zbylo trochu místa i pro bílou na midsole. A tak vznikly tenisky, které na první pohled vybízí spíš na chůzi po městě. A to je dobře, alespoň teď můžeš vzít svoje oblíbené Jordan tenisky fakt kamkoliv. 🏀 🙏🏻

A protože je Martin bývalý aktivní basketbalista, zajímal nás i jeho názor.

Co říkáš na Jordan Wheat Pack? A sednul ti výběr modelů nebo bys ve výběru viděl radši jiné?
M: Tenhle Wheat Pack mě opravdu nadchnul, protože tam najdu Jordany v barvě, kterou normálně na venkovní nošení neseženu. Obvykle se všemi AJ hraji, ale tyhle úplně vybízí k nošení v zimním počasí. A volba modelů je za mě super. Jedničky jsou klasika. V šestkách získal MJ svůj první titul, takže pro mě mají velkou hodnotu. A třináctky jsou zrovna jedny z mých nejoblíbenějších Air Jordan na hraní. Mile mě překvapilo zpracování i pohodlnost, asi za to může ta suede leather, ale fakt jsou všechny tři modely dost pohodlné. Teď nosím pár dní šestky pořád dokola a jsou dobrý i při teplotách pod nulou. Takže mě dost zachránily. Jo a ta colorway mi trochu připomíná klasický Timberlandy, ale to beru jako plus.

A teď je čas na fotky, zkoušení a nákupy. ⬇️

Like Mike Like Mike Like Mike Like Mike Like Mike Like Mike Like Mike Like Mike Like Mike Like Mike

Přečti si ještě něco!

Ups! Váš prohlížeč už něco pamatuje a doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(