☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Majáles - graffiti & dance battle 2013

Píše , 10.07.13

Na konci dubna 2013 se konal již druhý ročník Brněnského Majáles warmupu – a to v Brně, opět na velice pěkném místě, a to na Mendlově náměstí. My jsme se postarali o barvy (Molotow & FLAME) a sehnali místní writery, organizátoři z Majálesu zase o tanečníky z High Edition a k tomu samotřejmě pódium, hudbu od Redbullu a DJe. Počasí vyšlo, okolo dvanácté se scházeli první lidi, a už se podetíralo, stavělo pódium na odpolední taneční exhibici a souboj o věcné ceny. Na tomto místě se konal také velice zajímavý experiment, vyvolávání fotografie přímo na stěnu – kdy ve stanu byla improvizovaná komora již den předem, a kluci nasvěcovali co to jde. Výsledek je možný vidět v opožděném fotoreportu, a přiloženém videu.

Fotky naleznete zde na facebooku.

Samozřejmě děkujeme za spolupráci Asociaci středoškolských klubů (ASK ČR), tanečnímu studiu High Edition a samozřejmě za povolení zdi a konání akce – městské části Brno-střed.


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(