BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Make It Rain editorial by Thuy

Píše Thuy, 03.03.16

Březen, za kamna nelez …

…. pojď s námi radši objevovat městskou infrastrukturu.A vem si na sebe pořádnou bundu, ať neprochladneš.

Za okny bubnujou kapky deště na okap, nad Tatró sa blýska a hromy divo bijú, zdá se jako by celý svět potemněl pod zádumčivou dekou nekonečného marastu.

Pranostiky mají vždycky pravdu, stejně tak jako mámy, a ačkoliv notoricky známé “Březen – za kamna vlezem” indikuje pěknou kosu, my nejsme žádní peciválové, ale pořádní dobrodruzi. Přestože se výprava “Nafotíme suprově bundy” musela přizpůsobit okolnostem, protože můj foťák není voděodolný a Kačce ještě žábry nenarostly (pokud vím), myslím, že jsme objevili docela skvostný zázemí. Industriální haly s holými zdmi a stropními okny nám umožnily snad co nejlépe komplimentovat outerwearu, co jsme vybrali jako nedílnou součást jarního šatníku každýho městskýho kojota.

Snažili jsme se to pojmout jednoduše a úderně a ačkoliv by se mohlo zdát, že jsme se při focení nechali inspirovat Kris Krossama, tím to není. Kačka má prostě jenom krásný záda.

Pro navození správné atmosféry při sledování následujícího editorialu doporučuji pustit si tenhle track.

Jak se nám to povedlo posuď sám:

Make It Rain editorial by Thuy
Make It Rain editorial by Thuy
Make It Rain editorial by Thuy
Make It Rain editorial by Thuy
Make It Rain editorial by Thuy
Make It Rain editorial by Thuy

Za prostory díky Eposovi 257 (btw. pokud tě ateliér nadchl stejně jako nás, část lidí z bývalé Trafačky shání dalšího do party! Kdybys měl zájem o pronájem ateliéru, piš na thuy@queens.cz). Modelce Kačce děkujeme za to, že vydržela vystrkovat záda bez jediného ceknutí.

Modelka na sobě má následující božský outerwear: béžový kabát dánské značky Rains, klasickou džísku od Levisu, kokainově bílý (není to už trošku přes čáru??) bomber Alpha Industries a reflexní žlutou bundu od Majors.

Ahoj, Thuy!


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(