BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Marbek na Queens.cz

Píše Radim, 04.01.17

Nejnovějším přírůstkem v naší nabídce je britská značka Marbek. V roce 2010 jí založili dva studenti londýnské oděvní univerzity, kteří se více než na přehlídkových molech viděli na ulici. A že jsou londýnské ulice plné streetwearové inspirace nám dá za pravdu každý, kdo se někdy procházel po Oxford Street, nebo po čtvrtích jako Soho nebo Shoreditch.

Signature kouskem značky Marbek London se hned od začátku stala bomber jacket. Bombery vůbec za poslední roky ušly pořádný kus cesty, protože nyní je tento typ bundy základním stavebním kamenem téměř každý značky. Marbek ale přinesli do hry s něčím jiným – kromě výrazných maskáčových vzorů totiž přišli bombery, rozdělené na dvě poloviny, každou s jiným barevným provedením.

A ruku na srdce – když značka pochází z Londýna, její vstup na trh je vždy o něco jednodušší. I proto si jejich bombers ihned oblíbila řada celebrit, např. Justin Bieber, Neymar, nebo Tinie Tempah.

Marbek na Queens.cz
Marbek na Queens.cz
Marbek na Queens.cz

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(