Nike, Jordan, The North Face a vše ostatní ve slevě 20 %. Jen do čtvrteční půlnoci!
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navigace:

Max Habanec testuje Air Jordan 1 Retro High OG „UNC“ na skejtu

Píše Klára, 3. 10. 2019

I když Max nikdy neskejtuje v kotníkových botách, zrovna Air Jordan 1 chtěl na prkně vždycky vyzkoušet. Rideři v nich totiž jezdili v dobách, kdy se ještě nevyráběly speciální boty na skejta. Bylo to někdy kolem roku 1985 a obouval je třeba legendární Tony Hawk. A tak si je hodil na nohy i Max, vyrazil s nima do Maxspace a natočil k tomu skvělý video, na který se můžeš podívat dole.

Max Habanec testuje Air Jordan 1 Retro High OG „UNC“ na skejtu

Jaký poznatky měl Max kromě toho, že podrážky Air Jordan 1 Retro High OG v hale pískají jako kr*tén? Sice to nejsou boty na každodenní skejtování, na speciální příležitosti je ale určitě vytáhne. Jsou totiž extrémně příjemný a jezdí se v nich překvapivě dobře. Vyšší kotník skvěle funguje u triků jako flip, protože chrání nohu. A bonus na závěr – nepodepsala se na nich ani hodina a půl intenzivního skejtování.

Na tenhle speciální kousek v OG colorway, co má Max ve videu, se v Queensu nedávno stála fronta až za roh a během chvilky byl pryč. Co si ale u nás můžeš pořídit klidně hned, je Skate of Mind merch. Pár mikin ještě máme, takže rovnou nabíhej na web.


Přečti si ještě něco!

Ups! Váš prohlížeč už něco pamatuje a doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(