☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Max Habanec testuje Air Jordan 1 Retro High OG „UNC“ na skejtu

Píše Klára, 03.10.19

I když Max nikdy neskejtuje v kotníkových botách, zrovna Air Jordan 1 chtěl na prkně vždycky vyzkoušet. Rideři v nich totiž jezdili v dobách, kdy se ještě nevyráběly speciální boty na skejta. Bylo to někdy kolem roku 1985 a obouval je třeba legendární Tony Hawk. A tak si je hodil na nohy i Max, vyrazil s nima do Maxspace a natočil k tomu skvělý video, na který se můžeš podívat dole.

Max Habanec testuje Air Jordan 1 Retro High OG „UNC“ na skejtu

Jaký poznatky měl Max kromě toho, že podrážky Air Jordan 1 Retro High OG v hale pískají jako kr*tén? Sice to nejsou boty na každodenní skejtování, na speciální příležitosti je ale určitě vytáhne. Jsou totiž extrémně příjemný a jezdí se v nich překvapivě dobře. Vyšší kotník skvěle funguje u triků jako flip, protože chrání nohu. A bonus na závěr – nepodepsala se na nich ani hodina a půl intenzivního skejtování.

Na tenhle speciální kousek v OG colorway, co má Max ve videu, se v Queensu nedávno stála fronta až za roh a během chvilky byl pryč. Co si ale u nás můžeš pořídit klidně hned, je Skate of Mind merch. Pár mikin ještě máme, takže rovnou nabíhej na web.


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(