BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Městská lovestory s dobrým koncem

Píše Martin, 30.09.19

Úplně obyčejná lovestory jako vystřižená z dnešních Tinderů, Grinderů a Insta seznamek. Tohle focení jsme vymysleli tak, abychom se do něj mohli vžít úplně všichni. Z modelky Veroniky jsme udělali crazy holku, která je happy a dost „šílená“ na to, aby se starala o nějaký rande s klukem, protože se má prostě skvěle. A nestará se ani o to, že jí zavřeli Stalin, kde se vždycky tak dobře bavila. V koutku duše ale pořád romanticky doufá, že svoje rande z Instagramu jednou pozná. Taková novodobá Amélie z Montmartru nebo spíš Amélie ze Stalina?  A přesně to odráží i její outfit. Veronika je oblečená od hlavy až k patě do Lazy Oaf, protože žádná jiná značka nevystihuje její crazy povahu jako právě tento londýnský brand. Je teda jasné, co by Amélie v dnešní době rozhodně oblíkala. No kiddin‘.

Městská lovestory s dobrým koncem


Z modela Harryho jsme udělali starostlivýho klučinu, kterej chudák v dešti skončí sám na patníku bez svýho rande. Věřím, že se do toho většina kluků vžije, protože jak řekl Harry se ztrápeným výrazem v obličeji: „Všichni jsme tam byli.“ Tenhle prototyp smutného kluka dnešních dnů ukazuje jeho křehkost, kterou jsme ale schválně negovali sebevědomým a cool reflexním outfitem od Napapijri. Podle mě bunda Napapijri je do tohohle mokrýho a depresivního počasí to nejlepší oblečení ever!

Městská lovestory s dobrým koncem


Tahle LOVESTORY ale skončí CAPS LOCKem, protože si to frčíme na positive vibes only. Veronika s Harrym si teda domluví další rande a setkají se v pražským parku Lannova u basketbalového hřiště, kde je na první pohled vidět, že ti dva k sobě prostě patří. Už není jeden v dešti a druhý na sluníčku, už není jeden smutný a druhý vysmátý, už jsou spolu v perfektně matchujících outfitech Calvin Klein Jeans. Zkrátka sladkej happy end, o který nesmíš přijít. 

Městská lovestory s dobrým koncem
Městská lovestory s dobrým koncem
Městská lovestory s dobrým koncem


Styling: @cristinacarmenn
Models: @veronicaspalova a @harry_the_sailor


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(