☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Moje poprvé: tenisky New Balance

Píše Dan, 05.09.18

Dělat v Queensu pro mě znamená obout spoustu tenisek, po kterých bych normálně nesáhl. Typická situace je, že mi nějaký tenisky nepřijdou dost pěkný, praktický, úzký, široký, je to nevyzkoušená značka, vysoká/nízká cena… Prostě vždycky plná huba keců, a tak často skončím u nějaké jistoty jako Old Skool.

Moje poprvé: tenisky New Balance

Ta druhá verze mého Queens života je, že se Radim rozpovídá o historii (a story) některé z tenisek tak mocně, že ji mám po pár minutách hozenou v košíků. A absolutní win-win-win situace nastává, když je pak Danča rovnou objedná k nafocení do officu. Yes!

Takhle to bylo s New Balance 1500 a 991. Radim v kanclu hodinu vypráví o tom, kdo, kdy, kde, jak a proč měl tyhle OG dad shoes na sobě. A my posloucháme jak první den ve škole – #knowledge. Danča je chce nafotit a vyhrávám roli modela.

Nejdřív roluju očima – super, zase místo něčeho fakt cool vybrali kolegové tenisky, co vypadají jak z amerického domova důchodců někde hluboko v Oregonu. Jenže pak držíš tu novou tenisku v ruce a říkáš si, že je vlastně v pohodě. Ke skvělému denimu od Edwinu a s hromadou Soulland ponožek bych si na ně v botníků místo klidně udělal.

Třetí fázi tohohle procesu úplně miluju. Beru na nohy první 1500 a padá mi brada, jak pohodlné ty tenisky jsou. A vypadají dobře. Vypadají sakra dobře. Daaaaamn! Chci je domu, ale teď šetřím. Takže jsem je nacpal alespoň dvěma baristům, jednomu kamarádovi a skoro i bráchovi mojí holky.

Koukni na zbytek fotek, koukni na web, a hlavně si je zkus objednat a vyzkoušet na noze. 💚

Fotky Queens tým, a hlavně Roman.

Moje poprvé: tenisky New Balance Moje poprvé: tenisky New Balance

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(