☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Month of Queens má další tvář – poznej tatérku Anett!

Píše Šimon, 21.03.22

V rámci projektu House of Queens, jenž je oslavou ženského talentu a houževnatosti, jsme dali ve spolupráci s umělkyní Hellwanou vzniknout iniciativě Month of Queens. Je to něco jako MDŽ, akorát o poznání delší a podstatně míň křečovitý. Věříme totiž, že ženská píle by neměla být oslavována jen proto, že si to tak zrovna usmyslel kalendář, ale především pro úspěchy, jež jsou jejím plodem. V rámci března proto představujeme ženy, jejichž kariéry a vášně už snad nemohou být rozdílnější, ale které pojí to nejdůležitější – láska k cestě, po které jdou. Tentokrát se ti představí tatérka Anett, působící v pražském studiu Paradogs Tattoo.

Mrkni na její videomedailonek na našem instagramu, v němž se dozvíš, jaký styl tetování je Anettinou specialitou, ale i to, čemu se kromě tetování v práci věnuje. Hlavně ti ale Anett prozradí, co jí na tatérství a tetování samotným nejvíc učarovalo. Tak nenech svou zvědavost ve štychu!

Foto: JAKO

Month of Queens má další tvář – poznej tatérku Anett!
Month of Queens má další tvář – poznej tatérku Anett!

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(