☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

My Top Kicks x dcman

Píše R, 23.09.13

V dalším díle našeho seriálu #MyTopKicks se podíváme na oblíbené tenisky Štěpána, aka dcmana. Dlouholetý member sneakers.cz a náš zákazník v jedné osobě vybral následující sneakers.

Ahoj, jmenuji se Štěpán, žiju v Brně a je mi 25 let. Tenisky sbírám přibližně od roku 2007, kdy se spustilo sneakers.cz. Momentálně mám kolem 60 párů, mezi mé favority patří zejména New Balance a Jordan. V minulosti to však byly hlavně modely Nike Air Max. Musím se ale přiznat, že pro mě bylo velmi těžké vybrat tři top modely, protože mám všechny své páry stejně rád. Předem bych chtěl poděkovat za možnost podělit se s vámi o mé tři top modely.

Jordan IV „Fire Red“ (2012)

Po tomto modelu jsem toužil hodně dlouhou dobu. Avšak ceny na eBay byly vyšší, než moje finanční možnosti. Když vyšel minulý rok retro release, tak jsem neváhal ani minutu a koupil si je. Podle mě je to jeden z nejlepších retro modelů, co za poslední dva roky vyšel. Když srovnám kvalitu zpracování například s Jordan IV „Bred“, tak je nepoměrná. Nosím je asi nejčastěji ze všech Jordan tenisek, co mám. Zároveň jsou čtverky mým nejoblíbenějším modelem od Jordan.

My Top Kicks x dcman

Nike Air Max 95 OG „Neon“ (2013)

K těmto keckám mám hodně zvláštní vztah. Když jsem poprvé viděl model 95, tak se mi vůbec nelíbil. Postupem času se mi však začaly z nějakého důvodu líbit. Momentálně je to můj top model ze všech Air Max. Konkrétně letošní release „Neon“ jsem si tedy nemohl nechat ujít. V budoucnu rozhodně plánuju svoji sbírku tohoto modelu rozšířit, jelikož se jedná o jednu z nejpohodlněj­ších bot.

My Top Kicks x dcman

New Ballance 577 „Berlin Wall“ pack (2010)

Třetím modelem není jen jeden, ale tři naráz. Považuji za nutnost dát sem všechny tři barevné kombinace, jelikož by jedna bez druhé prostě nebyla ona. Tento release vyšel k výročí pádu Berlínské zdi. Celý pack je podle mě jednou z nejlepších kolaborací značky a obchodu. Jako první jsem měl červené, když mi dorazily domů, tak jsem hned věděl, že chci i zbylé dva modely. Trvalo mi přibližně rok hledání, než jsem měl celý pack doma, ale momentálně se jedná o kecky, na které jsem asi nejvíc hrdý. Nosím je opravdu jen při výjimečných příležitostech, aby zůstaly v nejlepším stavu po co nejdelší dobu.

My Top Kicks x dcman

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(