☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

My Top Kicks x Ibrahim Al Hashme

Píše R, 21.05.13

V dnešním díle My Top Kicks si představíme oblíbené tenisky Ibrahima Al Hashme. Ibrahim je náš dobrý zákazník, kterého si moc vážíme. Je to totiž jeden z těch, který si již několik párů tenisek poctivě vystál před naším brněnským shopem v rámci instore only releasů. Ibrahim je také jedním z návrhářů značky MKF. Druhým návrhářem je Michelle Kraus, sledujte např. jejich super kolabo s Loowfat.

https://twitter.com/givenchyjordans

https://twitter.com/Plushy_Princess

https://twitter.com/MKF_Fashion

Air Jordan IV Retro White Cement

Vybrat 3 top páry ze svých tenisek byl pro mě hodně těžký úkol, protože všechny svoje tenisky jsem si právě kvůli tomu, že jsou top, koupil. Když už si ale musím vybrat, jsou pro mě určitě na prvním místě Air Jordan IV Retro White Cement z roku 2012. Jejich release jsem nestihnul a musel jsem je hledat různě po netu. Všichni za ně chtěli 6 – 8 tisíc Kč a tehdy jsem nevěděl, že se do nich tak zamiluju. V zimě se na mě usmálo štěstí a někdo mi je nabídl za cenu nižší, než je ta běžná, tržní. Asi o tom modelu moc nevěděl :) Většinou chodím v černé a white cement fungují s černou skvěle. Nosím je skoro pořád, když nemám čas naladit správný tenisky, vezmu si tyhle.

My Top Kicks x Ibrahim Al Hashme

Air Jordan 1 Retro Black Royal

Druhý nejlepší jsou pro mě Air Jordan 1 Retro Black Royals z tohoto roku. Začaly se mi líbit, když je West ladil ke koženým kalhotám, ale model z roku 2001 byl jen na eBayi a Flight Club za hrozně vysokou cenu. Zanedlouho jsem se naštěstí dozvěděl o jejich brzkém releasu, tudíž jsem se na ně rozhodl počkat. Když vyšly na netu, nestihnul jsem je koupit a musel jsem počkat, až budou v Queensu. Podařilo se mi koupit dva páry ve velikosti 45. Jako správnej obchodník jsem jeden pár okamžitě nabídnul k prodeji a vydělal si tím na ty svoje. Jedničky pro mě, stejně jako white cement, fungujou krásně s černou a hodí se tak ke všemu, co nosím, a co v MKF děláme.

My Top Kicks x Ibrahim Al Hashme
My Top Kicks x Ibrahim Al Hashme

Maison Martin Margiela silver sneakers

Tyhle tenisky jsem poprvé viděl v bílé barvě v roce 2010. Líbil se mi design, barva a skryté tkaničky. Nikdy jsem nepřemýšlel nad koupí, jelikož ta cena je docela šílená a jejich dostupnost nebyla nic moc. Minulý rok jsem letěl na nákupy do Londýna a viděl jsem je tam poprvé naživo. Musel jsem si je koupit, i když jsem se solidně plácnul přes kapsu. V té době taky zrovna vyšel klip Goldie od Rockyho, takže většina lidí už věděla, co jsou tyhle boty zač. Nosím je jen když mám náladu a je na ně speciální příležitost. Měl jsem je např. na pražském fashion weeku.

My Top Kicks x Ibrahim Al Hashme
My Top Kicks x Ibrahim Al Hashme

Fotky: Carter Photography


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(