BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

My Top Kicks x Mr. Case

Píše R, 12.07.13

Petr, aka Mr. Case, je náš dobrý kamarád a také dlouholetý zákazník. Jeho sbírka tenisek je moc zajímavá a proto ho rádi vítáme v našem seriálu My Top Kicks.

Jmenuju se Petr, pocházím z Prachatic a momentálně studuji na vysoké škole v Plzni. Kouzlu tenisek jsem propadl v roce 2008 a od té doby se mi doma nastřádalo několik desítek párů. Mým nejoblíbenějším modelem jsou Nike Air Max 1. Všechny moje kecky můžeš zkouknout na sneakers.cz/mrca­se a tohle jsou My Top Kicks:

Nike Air Max 1 Premium SP „Euro Champs Pack“

Moje první tenisky s technologií Nike Air Max. Hned při prvním nazutí jsem se do nich zamiloval. Do té doby jsem nosil jen Nike Air Force 1, které na tom s pohodlím nejsou moc slavně. A tak to byla příjemná změna. Dlouho to byly mnou nejčastěji nošené tenisky a to se na nich také podepsalo. Už dvakrát jsem jim opravoval midsoles, na kterých s oblibou praská barva a jednou dokonce skončily i v pračce. Dnes už je nenosím a mám je schované v krabici. Tyhle jedničky jsou pro mě zásadní, protože jsem díky nim objevil pohodlí vzduchového polštáře v patě a začal „sbírat“ tenisky.

My Top Kicks x Mr. Case

Air Jordan III 1994 Retro White/Cement Grey

I já jsem před nedávnou dobou propadl Air Jordan Retro hypu. Mým nejoblíbenějším modelem se staly trojky. Teniska, na které se poprvé objevil Jumpman a Tinker Hatfield na ní použil imitaci sloní kůže. Nejen, že je velice pohodlná, ale v černé nebo bíle barevné kombinaci se dá vzít prakticky ke každému outfitu . Do čtyř původních CWs mi zbývají pořídit jen Fire Red, které budou mít release na začátku srpna. Před dvěma lety v srpnu se mi podařilo přes ebay pořídit White cementy z roku 1994. Velký dík patří mému kamarádovi, který kvůli přihazování vstával ve 3 hodiny ráno aby aukci vyhrál. Oproti dnešní podobě mají na patě místo Jumpmana znak Nike Air, na podrážce nápis Nike a elephant print je víc šedý (podle mě i hezčí). Kvalitou zpracování jsou na tom mnohem lépe než současné retro modely. Doma je mám vystavené polici. Je to můj nejvzácnější kousek z celé sbírky.

My Top Kicks x Mr. Case

Nike Air Flow Photo Blue/Voltage Cherry

Trojici uzavírají tenisky, které momentálně nosím nejvíc. Extravagantní bota, jejíž špička tvarem připomíná kachní zobák. Jazyk a špička jsou z jednoho kusu materiálu připomínajícího neopren. Navíc jsou v mých oblíbených barvách. Ideální na letní couračky po přírodě a městě.

My Top Kicks x Mr. Case

Sleduj mě na Twitteru a Instagramu @mr_case_cz.


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(