BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

My Top Kicks x Toky

Píše R, 04.06.13

Do My Top Kicks jsme si tentokrát „pozvali“ Tokyho. Toky je náš dobrý zákazník a zároveň zajímavá pražská postava, ale o tom už si můžete přečíst níže.

Jmenuju se Jakub, jsem z Prahy a většina lidí mě zná pod přezdívkou Toky. Jsem zakládajícím členem Infamous Clique a byl jsem i členem legendární pražské bboy party 02 RedStars. Tenisky mám rád skoro odjakživa a jakmile jsem si začal vydělávat začal jsem si plnit sny o narvanym botníku. Nejvíc mám rád rozhodně tenisky Nike a jsem fanoušek spíš sportovnějších bot. To i díky tomu, že většinu času trávím v posilovně, kde pracuju jako trenér. Zbožňuju všechny klasický model Nike Air Max a Nike Shox. Retro modely Jordan řešim až poslední 2 roky, krom toho mě občas baví i Reebok a Asics.

www.twitter.com/tokyzm

Nike Air Max TN

Vybrat tři modely je dost obtížný, ke každýmu páru mám nějakou vzpomínku nebo vztah. Každopádně asi nejoblíbenější pár jsou** Nike Air Max TN plus Allure/Heaven Blue** z roku 2001. Ty boty mám doteď a mám je asi nejradši, přesto že už jsou dost onošený. Přivezl jsem si je z Francie v roce 2003, kam jsme jeli tenkrát s partou tancovat na bboy event Total Session v Grenoblu. Na někom jsem je zahlídnul a když jsme jeli asi za 3 měsíce znova, přesně do Montpellieru, naběhnul jsem do Footlockeru a utratil šílenejch 190 euro. Musel jsem je mít, myslel jsem na ně celou dobu od chvíle, co jsem je viděl. Zbytek výletu jsem byl na rohlíkách a vodě, ale stálo to za to :). Zažil jsem s nima hrozně moc věcí. Jsou to fakt pohodlný boty a vypadaj na noze naprosto skvěle. U nás je celkově tenhle model podle mě dost nedoceněn, stejně jako třeba 95ky a to je škoda.

My Top Kicks x Toky

Nike Air Max 97 Rejuvenation

Jako druhý pár jsou pro mě Nike Air Max 97 Rejuvenation. Koupil jsem je přímo ve Flight Clubu v New Yorku, takže zároveň super zážítek. Tenhle Air Max model krásně reprezentuje 90´s sportovní lok a je zároveň předchůdce TN plus. Tahle CW mě chytla na první pohled, kromě toho to byl jeden z „levnějších“ párů v obchodě, takže jasná volba :).

My Top Kicks x Toky

Air Jordan 5 Retro Fire Red

Poslední pár jsem se rozhodoval jestli dát Jays Retro 4 nebo 5. Nakonec dávám Air Jordan Retro 5 Fire Red, který jsem koupil v pražskym Queensu při lednovym releasu tenhle rok a těšim jsem se na ně hodně dlouho. Jsou to moje první pětky, který jsem vždycky chtěl v jakýkoliv CW. Podle mě asi nejlepší retro model, hlavně co se týká vzhledu a pohodlnosti zároveň.

My Top Kicks x Toky

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(