BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Na procházce s Pucineg a Molly

Píše Klára, 07.03.19

Nikolu, potetovanoukrásku a velkou milovnici tenisek, si z našeho blogu určitě dobřepamatuješ. Tentokrát jsme se nezavřeli do ateliéru, ale společněs její psí slečnou Molly jsme ji vytáhli na procházku. A protožese Nikola aka Pucineg v teniskách vyzná, kromě mopsíka vyvenčilai tři hot a trendy modely: Buffalo Classics, Vans Old Skool SK8-HiPlatform a Nike AF1 x Riccardo Tisci. Kromě toho, že nám v nichzapózovala, přihodila i pár vět o tom, jak se jí v těchhlepokladech chodilo.

MODEL / @pucineg
PSÍ MODELKA / Molly
FOTO / @pecaone
STYLING /@bacidani

Na procházce s Pucineg a Molly

Buffalo Classics:Pokud někdo miluje “ugly” shoes jako já a je 90´s kid, tyhleboty jsou totální must have! Masivni platforma dodá každýmuoutfitu dynamickej look. A navíc nejsou vůbec těžký jako jinýboty s velkou podrážkou, takže v nich můžeš vesele chodit celýden.

Na procházce s Pucineg a Molly
Na procházce s Pucineg a Molly

Vans Old School SK8-Hi Platform: Vansky jsou klasika, kterou si můžeš vzítnaprosto ke všemu. Aby to ale nebyla taková nuda, šla jsemtentokrát taky do verze s platformou. Krásně prodlouží nohy apřidá pár centimetrů navíc, takže za mě rozhodně plusovýbody.

Nike AF1 x Riccardo Tisci: Jeho předešlá kolaborace s Nike mě naprosto nadchla a díky ní se mi taky tenhle legendární italskej návrhář dostal do povědomí. Tentokrát se nebál výrazných barev – a za mě udělal rozhodně dobře. Obě colorways jsou skvěle vyladěný a kombinace tónů překvapivě dobře funguje. V kombinaci s all black outfitem budou krásně vyčnívat. A to je důležitý, protože boty, ty jsou přeci základ!

Na procházce s Pucineg a Molly
Na procházce s Pucineg a Molly

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(