BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Náš deadstock míří z poliček do ulic!

Píše Šimon, 21.02.22

V minulosti jsme se nedokázali rozloučit s řadou párů vysoce limitovaných tenisek, ale nakonec jsme uznali, že tenisky patří na nohu, a ne na poličku. A tak jsme zamáčkli slzu nostalgie a rozhodli se uvolnit do prodeje část naší sbírky limitovaných tenisek z posledních let (spoustu jedniček a čtyřek od značky Jordan nebo třeba slavný Air Maxy od Seana Wotherspoona) a udělat radost všem těm, kdo je konečně vytáhnou ven! I když pro nás mají nevyčíslitelnou cenu, nakonec se nám ji u všech vyčíslit podařilo a nejspíš tě příjemně překvapí. 

Aby nám sbírku nevydrancovali překupníci a dali jsme šanci skutečným sběratelům, může každý zákazník koupit jen jeden pár. Jedna platební karta přitom může být použita jen k jednomu nákupu. Na nákup výše uvedených tenisek nelze uplatnit žádnou slevu. 

Tenisky z naší sběratelský truhlice najdeš na našich prodejnách v Praze, Brně a Ostravě, ale stejně jako každej pořádnej poklad i ony rychle mizí. Tak se k nám vyprav a třeba na tebe ještě něco zbyde!


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(