☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Nech se nakazit krásou estetiky New Balance

Píše Honza, 14.06.22

Možná už se k tobě ta informace odněkud dostala, ale pokud ne, New Balance aktuálně patří mezi top 3 nejpopulárnější značky tenisek na světě a je pro to hned několik důvodů. Já sám se musím přiznat, že jsem na tenhle vlak naskočil a od té doby nenosím skoro nic jinýho - a že mám z čeho vybírat.

Za extrémní (a neustále rostoucí) popularitou stojí částečně více než století trvající tradice k dokonalosti dotažené podpory nožní klenby, která brandu na začátku 20. století vtiskla název. A přestože historie NB je mnohem bohatší, budeme se teď věnovat především budoucnosti, která “nové rovnováze” patří

Vzrůstající oblíbenost podporuje vracející se normál, kdy lidi konečně zase cení funkčnost a pohodlí. To silně zapříčinila touha po dobrodružství a přírodě, která se v mnohých z nás, mě nevyjímaje, nahromadila především během covidových zavíraček. No a New Balance přesně funkčnost a pohodlí přináší. S tím se pojí i menší hack, který ti prozradím ohledně číslování modelů. Čím nižší číslo, tim víc jsou tenisky orientované na lifestyle, čím je vyšší, tím víc by měly být napěchované technologiemi. Úplně krásně to můžeš porovnat, když vedle sebe postavíš na Queensu v mnoha barvách dostupný model 237 a třeba siluetu 991.

Nech se nakazit krásou estetiky New Balance
Nech se nakazit krásou estetiky New Balance

Není to ale samozřejmě jen o funkci. Svět je povrchní místo, což New Balance pomohlo především v tom, že spousta lidí objevila jejich skvělé vlastnosti skrze spolupráce s jinými značkami a umělci, které v posledních dvou letech trhají žebříčky oblíbenosti. Zmínit musím třeba kolabo s Aimé Leon Dore, JJJJound nebo značkou Casablanca.

Nech se nakazit krásou estetiky New Balance
Nech se nakazit krásou estetiky New Balance
Nech se nakazit krásou estetiky New Balance

Poslední zobrazený model 327 najdeš v hojném množství colorways online také na Quuensu. Vedle něj bych ti určitě doporučil zlaté klasiky v podobě 237 nebo 574, které byly třeba v mém případě moje úplně první New Balancy pořízené zhruba před 10 lety. A víš co? Mám je v botníku dodnes a drží. Tak na sebe taky nech zapůsobit krásu spojení top kvality a estetiky, která momentálně vládne trendům.


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(