☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Nejdražší kolekce tenisek alert!

Píše Radim, 18.12.16

Je neděle, všetky tie vlaky do Bratislavy sú plné, a tak je čas na náš pravidelný nedělní souhrn. A bude toho dost, takže si klidně naložte cukroví a pojďme na to!

Kenny G aka Perfect Pair je jeden z nejznámějších sběratelů tenisek na světě vůbec. Pokud se zajímáte o sneakers, určitě jste na něj a jeho kolekci museli už narazit. Tenhle týden se u něj stavil Qias Omar a natočil část Kennyho neskutečné sbírky. Sledujte tyIDs!


O Ronniem Fiegovi, jeho Aspen kolekci a značce KITH obecně toho tady bylo napsáno už hodně. Ale poté, co vám spadne huba z těchto friends & family adidas Ultra Boost Mid k pátému výročí značky KITH, si dejte tenhle obsáhlý rozhovor s Ronniem. Třeba o tom, jak prodával v obchodě David Z a Jay-Z si k němu chodil každou sobotu pro nový pár Timberlands, nebo s jakou značkou udělal svoje první kolabo. Skvělý čtení!

Nejdražší kolekce tenisek alert!

Spousta z vás už teď určitě ví, že příští rok bude patřit siluetě Nike Air Max 97. Ty budou v roce 2017 slavit 20. výročí a ještě než na ně budou všichni světoví odborníci, nebude vůbec na škodu připomenout si 20 věcí, které o těchto teniskách pravděpodobně nevíte. Ani já.

Nejdražší kolekce tenisek alert!

Přeji vám šťasné a veselé Vánoce. Odpočiňte si, věnujte se svým rodinám, usmívejte se.


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(