BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Největší sbírka NMDs na světě alert!

Píše Radim, 01.01.17

Ahoooooj poprvé v roce 2017. It´s ya boy Radim Stezka s pravidelnou dávkou novinek a zajímavostí za uplynulý týden.

Už minule jsem zmiňoval, jak je konec roku vždy plný shrnujících a hodnotících článků a videí za uplynulý rok. A věřím, že i vy jste těchto postů četli a viděli hned několik. Já taky. Určitě nejvtipnějším videem (pokud nepočítáme Brada Halla) shnující nejlepší tenisky roku 2016 ale má na svědomí Richie Le (ten, co je o trochu slavnější, než náš David Le) a jeho Hypetalk crew. Birdman, is that you?


Za jednu z hlavních novinek uplynulého týdne, která bude mít výraznou stopu v roce 2017, je představení nové lajny oblečení adidas XBYO. Nebudeme si nic nalhávat, je to určitým způsobem odpověď značce Nike a jejímu Tech Fleecu.

Ale víc se XBYO blíží spíš Reverse Weave od Championu. Skvělá french terry bavlna, která splňuje definici výrazu „cozy“. Moc se těším, až se adidas XBYO dostane do obchodů, včetně toho našeho (už 5. ledna!). Zatím se můžete podívat na lookbook.

Největší sbírka NMDs na světě alert!
Největší sbírka NMDs na světě alert!
Největší sbírka NMDs na světě alert!
Největší sbírka NMDs na světě alert!
Největší sbírka NMDs na světě alert!

A u značky adidas ještě na chvíli zůstanem. Resp., nebude to chvíle, ale 15 minut, protože čtvrt hodiny trvá následující video, ve kterém tatér z Colorada Teddy aka BoostGOD představuje svojí kompletní boostovou kolekci tenisek, tvořící hlavně Ultra Boosty a NMD. Say whaaaaaaat?


A to by bylo pro dnešek vše. A znáte to, „jak na nový rok, tak po celý rok“, takže věřte tomu, že naše pravidelná nedělní rubrika s alert v nadpisu bude pokračovat i v roce 2017. Každou neděli.


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(