☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Nevolte Trumpa, volte Griffeyho!

Píše Radim, 22.06.16

Komu dáte hlas v letošních prezidentských volbách ve Spojených státech amerických? Náš hlas dostane Ken Griffey Jr.! A že vám tenhle kandidát vůbec, ale VŮBEC nic neříká? Tak pokračujte dále.

Úvod článku může být trochu zavádějící, přiznávám. Ale pokud bych měl dát ve spojitosti s prezidentem USA někomu hlas, určitě by to byl člen síně slávy MLB Ken Griffey.

Ken Griffey Jr. je legendární hráč MLB, který většinu své kariéry spojil s týmy Seattle Mariners a Cincinnati Reds. Na svém kontě má 650 homerunů a dodnes patří mezi největší hvězdy v historii baseballu. A také mu patří jedna z ikonických teniskových siluet, kterou pro něj vytvořila značka NikeNike Air Griffey Max 1.

Ta poprvé vyšla v roce 1996, tzn. přesně před 20 lety. A právě díky tomuto výročí se Nike v letošním roce pravidelně vrací k těmto sneakers. V našem aktuálním případně vzpomíná na fiktivní televizní kampaň „Vote for Griffey, Vote for Pepper“, ve které nominovala Kena Griffeyho na pozici prezidenta Spojených států.

A tomu odpovídá i následující barevná kombinace tenisek Nike Air Griffey Max 1. Ta totiž vychází z barev americké vlajky – svršek tenisek je celý tmavě modrý, midsole je z větší části bílá a colorway doplňují zlaté a červené detaily a pěticípé hvězdy. A stejně jako u tenisek Jordan, ani v tomto případě nemusíme vysvětlovat číslovku 24 na strapu tenisek.

Nevolte Trumpa, volte Griffeyho!

Nike Air Griffey Max 1 „Vote for Griffey“ vycházejí ve velice omezeném množství už v pátek 24. června 2016 formou online releasu na Queens.cz. Vote for Pepper!

Nevolte Trumpa, volte Griffeyho!
Nevolte Trumpa, volte Griffeyho!
Nevolte Trumpa, volte Griffeyho!
Nevolte Trumpa, volte Griffeyho!
Nevolte Trumpa, volte Griffeyho!

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(