‼️ Ahoj, ve čtvrtek a pátek máme z technických důvodů zavřený shop v Ostravě. V pondělí tu pro tebe zase budeme! 💚
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

New Era x Gore-Tex: Kšiltovka do větru i deště

Píše Klára, 22.11.18

Protože to venku vypadá, jak vypadá, máme tu další ze série zimních článků. Jestli jsi dával pozor, tak už asi víš, co si obout, jakou bundu vybrat a co si dát na hlavu, abys v pohodě vydržel až do jara. Teda pokud nejsi kšiltovkář a svoji fitted cap nesundaváš, ani když je pod nulou.

Ale neboj, New Era myslí i na tebe a postará se o to, aby ti těch 10 % tělesnýho tepla, co údajně uniká hlavou, zůstalo k dobru. Spojila se totiž značkou Gore-Tex, která se specializuje na výrobu funkčních materiálů. Je to fakt jednička v oboru, na svým kontě má třeba tu nejvíc nepromokavou látku na světě.

New Era a Gore-Tex teď společně představují legendární Fitted Cap 59FIFTY v novým kabátě, co odolá větru i dešti, a zároveň je prodyšnej. Ideální kombinace designu a funkčnosti. Kšiltovka má all-over print, který světélkuje ve tmě, a oversized logo na předním panelu. V kolekci najdeš ještě epesní klobouček se stejnýma vlastnostma a designem.

A zimní výbavu máme komplet!

New Era x Gore-Tex: Kšiltovka do větru i deště New Era x Gore-Tex: Kšiltovka do větru i deště

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(