Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

NEW-IN: Tyhle vychytávky ti usnadní život

Píše Karolína, 19.08.20

Máme rádi věci, které mají styl. Ale víš co máme ještě radši? Věci, které mají styl a k tomu jsou i funkční. Proto jsme tento týden přivítali v Queensu dvě nové značky, jejichž vychytané funkce ti usnadní život.

IZIPIZI

Francouzský brand z Paříže, jehož barevný design a funkční technologie tě ohromí. Izipizi jsou brýle pro každodenní nošení, které uleví tvým očím při čtení nebo při práci na počítači. Taky si je můžeš vzít na doplnění svého outfitu, protože i k tomu se Izipizi hodí!

NEW-IN: Tyhle vychytávky ti usnadní život

Víš, že v průměru strávíš koukáním do obrazovky mobilu nebo počítače okolo 50 hodin týdně? Všechny tyto obrazovky jsou podsvícené nejnovější generací LED zářivek a generují takzvané modré světlo. To je skoro stejně škodlivé jako UV záření a při dlouhodobém užívání může způsobit bolesti hlavy nebo pálení očí.
Brýle IZIPIZI filtrují 40 % tohoto modrého záření a uleví tak tvým očím při práci nebo učení.

NEW-IN: Tyhle vychytávky ti usnadní život

Sluneční brýle IZIPIZI mají 100% ochranu před škodlivým UV zářením. Spadají do kategorie 3 slunečního filtru, a jsou tak vhodné pro intenzivní sluneční záření ve městě nebo na pláži.
Technicky jsou srovnatelné s brýlemi mnohem dražších značek, dostaneš je v luxusním pouzdře a oceníš jejich ohebné nožičky, čistý, moderní design i materiál příjemný na dotek.

Hydro Flask

Hydro Flask je oregonský brand, který od roku 2009 vyrábí kvalitní termosky z nerezové oceli. Díky tomu budeš mít svůj nápoj studený nebo teplý i po deseti hodinách na cestách. Zároveň jsou díky způsobu výroby šetrné k životnímu prostředí. A nemusíš stále kupovat pití v obchodech. Stačí si jen doplnit svoji termosku.

NEW-IN: Tyhle vychytávky ti usnadní životDíky izolaci TempShield™ vydrží tvůj nápoj v lahvi Hydro Flask teplý až 6 hodin a studený dokonce až 24 hodin. Nerezová ocel 18/8 Pro Grade neobsahuje BPA ani toxiny a na povrchu Hydro Flask najdeš odolnou ochrannou vrstvu.


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(