☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

New York > Berlin > Praha alert!

Píše Radim, 13.11.16

Úplně původně jsem si myslel, že dnešní post věnuji novým hudebním novinkám, ale je jich tolik, že si to asi nechám na samostatný díl Queens Music Tips, takže prozatím jenom nalaďte tenhle singl od Jay Prince a jdeme na to!

Nike v pátek otevřelo v Soho v New Yorku nový pětipatrový flagship store a to se vší parádou. Kromě běžeckého simulátoru zde najdete hřiště na fotbal, nebo basketbal a samozřejmě spoustu exkluzivních tenisek. Unikátní Air Force 1´s NYC, Lebron Soldier 10ky od Johna Elliotta, nebo celobílou colorway Special Field Air Force 1´s.

Nike Air Force 1 Low „NYC“

New York > Berlin > Praha alert!

Nike Lebron Soldier 10 x John Elliott

New York > Berlin > Praha alert!

„Samozřejmostí“ byl i restock Air Jordan 1 Retro Banned, Shattered Backboards a dalších deadstock tenisek. Na VIP otvíračce se to samozřejmě hemžilo nejdůležitějšími postavami sneakers scény v New Yorku – Ronnie Fieg, Fat Joe, Victor Cruz, nebo Mayor a další. Koukněte na fotky a video a pokud zrovna jste v New Yorku (ahoj Ady), nebo se tam chystáte, tahle adresa by vám neměla uniknout.

New York > Berlin > Praha alert!
New York > Berlin > Praha alert!
New York > Berlin > Praha alert!

Z New Yorku se přesuneme do Berlína. Na Complex Magu totiž vyšel skvělý článek k výročí pádu Berlínské zdi o formování tamní sneakers scény. Pokud máte rádi souvislosti, tenhle článek je určený přímo vám. Východ vs. západ, ZX 8000, EQT, fotbal, hooligans a to vše okomentovali největší pionýři tamní kultury – spoluzakladatel obchodu Overkill Marc, nebo můj oblíbenec Hikmet, zakladatel a bývalý majitel Soleboxu. Fakt výživný čtení!

adidas x Solebox Equipment Guidance 93

New York > Berlin > Praha alert!

Víte kdo je můj nejoblíbenější youtuber současnosti? Oh lord, za to, že jsem ho nazval youtuberem mě asi zabije, ha! Maxim Habanec! Max začal točit krátká videa na svůj Youtube kanál a je to strašně fajn! Dejte si třeba rozhovor s Flashem o točení Skate of Mind, nebo některá videa z jeho skejtových sessions.

Takže dnešní tour from NYC to Berlin to Praha bychom měli za sebou a znáte to – I´m out!


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(