☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Nike Air Foamposite One Fighter Jet + Nike Air Foamposite One Suns / Release date info

Píše R, 15.02.13

AKTUALIZACE 1. března 2013! Release Nike Air Foamposite One Suns se odkládá.

Kdo nás pozorně sleduje na našich profilech na sociálních sítích, tomu jistě neunikla informace, že se nám poprvé podařilo získat do nabídky tenisky Nike Air Foamposite One. Tyto původně basketbalové boty mají mezi sneakerheads na celém světě v poslední době obrovskou sběratelskou hodnotu.

Vše začalo přesně před rokem, kdy se tento model vrátil zpět. Comeback v podobě cw Galaxy otřásl celým sneakers světěm a tyto tenisky se v současnosti prodávají na aukčních portálech a sneakers fórech za cca 35.000 Kč +. Tento boom také znamenal, že Nike začalo produkovat další a další nové barevné kombinace tohoto modelu, který v současnosti patří mezi ty vůbec nejpohodlnější.

V příštích dnech a týdnech nás čekají dva releasy tenisek Nike Air Foamposite One. První barevnou kombinací je cw Fighter Jet, která zaujme kombinací černé a camo printu. Druhá cw s názvem Suns odpovídá barvám, které přísluší týmu NBA Phoenix Suns.

Co se prodeje týče, rozhodli jsme se pro následující formu. Jelikož bude množství opravdu velice limitované, oba modely budou první den prodeje ve formě instore only. Na kamenných prodejnách v Praze a v Brně tak budete mít jedinečnou příležitost si tyto limitované tenisky zakoupit. Pokud se během víkendu tenisky nevyprodají, půjdou následující pondělí do online prodeje. Cena obou modelů bude 5 490 Kč.

Nike Air Foamposite One Fighter Jet

sobota 23. února 2013, 10.00 hod.

instore only @ Queens Shop Praha

Nike Air Foamposite One Fighter Jet + Nike Air Foamposite One Suns / Release date info

Nike Air Foamposite One Suns

sobota 2. března 2013, 10.00 hod.

instore only @ Queens Shop Brno

Nike Air Foamposite One Fighter Jet + Nike Air Foamposite One Suns / Release date info

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(