☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Nike Air Max 90 Hyperfuse Infrared 03/08/12

Píše R, 23.07.12

It's official. Největší překvapení letošního roku na poli tenisek konečně dostalo reálné obrysy. Událost, o které se čile spekulovalo poslední dny a týdny na všech světových sneakers webech, byla potvrzena. Dámy a pánové, představujeme Vám Nike Air Max 90 Hyperfuse Infrared QS. První barevná kombinace ikonického modelu Nike Air Max 90 v Hyperfuse úpravě. Tento model vyšel už loni v rámci BBQ releasu obchodu Crooked Tongues. Vyrobeno ovšem bylo pouze 90 ks, což sneakerheads po celém světě rozhodně neuspokojilo. Letošní release nese označení Quickstrike a je tedy také limitovaný. Pro český a slovenský trh bude uvolněno pouze omezené množství. Přesný počet ještě neznáme.

Jedno je ale jisté. Příchod tohoto ikonického modelu oslavíme na 03/08/12 release party, která proběhne, jak jinak, v pátek 3. srpna 2012 v naší pražské prodejně Queens (ulice U půjčovny 6, Praha 1). Queens Praha pak bude jediným místem, kde budou Nike Air Max 90 Hyperfuse Infrared k dostání! Bude se jednat o instore only prodej. Všechny kusy těchto tenisek tak budou dostupné pouze na kamenné prodejně v Praze!

Více informací již brzy.

Nike Air Max 90 Hyperfuse Infrared 03/08/12
Nike Air Max 90 Hyperfuse Infrared 03/08/12
Nike Air Max 90 Hyperfuse Infrared 03/08/12

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(