BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Nike Air Max 98 aka dad shoes se vrací na scénu

Píše Klára, 11.02.18

Letos je to přesně 20 let od chvíle, co Nike tyhletenisky poprvé představilo světu. A upřímně, nebyla to tenkrát žádnávelká sláva. Není čemu se divit, protože měly hodně těžkou startovacípozici. Přišly totiž po vyhajpovaných Air Max 97, dokterých se okamžitě zamilovali všichni sneakerheads, a Air Jordan 12, vekterých MJ vyhrál svůj pátý NBA titul.

Nike Air Max98 byly tak trochu za otloukánka. Přes obrovská očekávánínepřinesly žádnou zásadní technologickou inovaci a jejich robustní siluetaúplně neodpovídala tehdejšímu diktátu vyštíhlených tenisek. Vysloužilysi dokonce hanlivou přezdívku dad shoes a docela rychle se na ně zapomnělo.Na svou první velkou chvilku si musely počkat dlouhých 8 let, kdy dostalyrefresh pod hlavičkou Supreme.

Teď se ale znova vrací na scénu a vypadá to, že konečně nastal jejichčas. Rok 2018 se totiž nese ve znamení devadesátkové estetiky a přesnětyhle tenisky mají ten správný vibe. Nic nedoplní široké trackpants líp než Air Max 98 ve dvou OG barevnostech. Posledníchpár kousků Tour Yellow najdeš online na webu, naGundam mrkni sem. Rychlostje zásadní, protože po těchhle teniskách se okamžitě zapráší a ty tohopak budeš pekelně litovat.

Nike Air Max 98 aka dad shoes se vrací na scénu
Nike Air Max 98 aka dad shoes se vrací na scénu
Nike Air Max 98 aka dad shoes se vrací na scénu

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(