BLACK FRIDAY: EXTRA SLEVA 20 % NA VŠECHNO a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA.PROZKOUMAT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Nike Air Max Zero

Píše Radim, 12.01.17

Nike Air Max Zero vznikly v hlavě designéra Nike Tinkera Hatfielda už v polovině 80. let minulého století. Na svůj první release si ale musely počkat dlouhých 20 let.

Když Tinker Hatfield designoval první tenisky Nike Air Max, nakreslil spousty skečů a siluet a jako nejlepší mu přišla verze, která poté vyšla pod názvem Nike Air Max 1987, nebo chcete-li Nike Air Max 1. V roce 2015 se ale Nike a Tinker Hatfield vrátili k jednomu z původních návrhů těchto tenisek, ten dokončili a dali jim název Nike Air Max Zero. The one before the 1.

Nike Air Max Zero QS | Nike Air Max Day

Nike Air Max Zero

Nike Air Max Zero uzřely světlo světa v březnu 2015, přesněji 26.3., kdy značka Nike „slaví“ tzv. Nike Air Max Day. Nike Air Max Zero QS vyšly ve velice limitovaném množství a další release proběhl až začátkem roku 2016.

Nike Air Max Zero QS Tinker Sketch

Nike Air Max Zero

V minulém roce už se Nike Air Max Zero dočkaly i tzv. general releasů, tzn. že byly součástí standardní kolekce a jejich dostupnost byla mnohem větší.

I v roce 2017 se na tyto tenisky s viditelnou Nike Air jednotkou můžeme těšit v mnoha barevných kombinacích. První colorway roku 2017 je oblíbená verze "Triple white. A další budou následovat.

Nike Air Max Zero Triple White

Nike Air Max Zero

Nike Air Max Zero Triple Black

Nike Air Max Zero

Nike Air Max Zero University Red

Nike Air Max Zero

Nike Air Max Zero Pure Platinum

Nike Air Max Zero

Nike Air Max Zero Ultramarine

Nike Air Max Zero

Nike Air Max Zero Persian Violet

Nike Air Max Zero

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(