☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Nike Roshe 2 | Nová definice jednoduchosti

Píše Radim, 01.09.16

Když v průběhu minulého roku značka Nike klasické Rosheruny přejmenovala na Nike Roshe One, bylo naprosto jasné, že se tahle velice oblíbená silueta tenisek dočká pokračování v podobě modelu Nike Roshe Two. A když v prosinci minulého roku unikly první obrázky nadcházejících tenisek s dvojkou ve jméně, nebylo na první pohled k vidění moc změn. Ale přece jen tu nějaké jsou.

Nike Roshe 2 | Nová definice jednoduchosti

Nike Roshe Two, které má na svědomí opět designér značky Nike Dylan Raasch, se od svých předchůdců liší v několika detailech. Tím největším je nová pěnová podrážka z celkem tří vrstev, která tak zaručuje ještě větší pohodlí. Cílem totiž bylo vytvořit tenisky na opravdu každodenní nošení, protože Rosheruny se opravdu staly nejpopulárnějšími teniskami pro každý den. Jazyk již téměř srostl se zbytkem svršku, což by mohlo být příjemnější hlavně pro nazouvání a také použité materiály by měly být pohodlnější.

Nike Roshe 2 | Nová definice jednoduchosti

Nike Roshe Two vycházejí na Queens.cz již příští týden v úterý. Dostupné bude více jak 10 verzí v pánských, i dámských velikostech. A pro největší fanoušky Rosheruns (#teamroshe) máme dobrou zprávu – dostupné budou totiž i Flyknitové ver­ze.

Nike Roshe Two
úterý 6.9.2016, 19:00 hod.; online na Queens.cz

Nike Roshe 2 | Nová definice jednoduchosti
Nike Roshe 2 | Nová definice jednoduchosti

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(