☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

NobodyListen o Addictu, VR/Nobody a Logicovi

Píše Maruška, 07.02.18

Už zítra proběhne v pražské Továrně v Holešovicích premiéra dokumentu Fenomén Addict a NobodyListen se o tom všem, co se kolem něj v poslední době děje, rozhodl u nás v Queens Flagship Storu rozpovídat.

Dozvíš se, jak on celý projekt vnímá, kdo vymýšlí lineup a koho chce na příštích konáních vidět. V rozhovoru nechybí ani informace o tom, kdo stojí za kamerou dokumentu, nebo proč chce všechny fanoušky nechat nahlédnout do svého osobního života a příprav kolem Addictu. Proberou se i nové informace o plánovaných zahraničních eventech a jestli tě čekají jěště další v Česku a na Slovensku.

Nobody se rozpovídal i o své nové tvorbě, jak to dopadlo s kolabem s Logicem a s kým bude spolupracovat dál. Tématem byli i mladí čeští Djs a proč v nich zatím nemá konkurenci. Nezapomněl se podělit i o pocitech z VR/Nobody, jejich poslední desce a plánované budoucnosti.

Pokud tě však zajímá i to, co aktuálně Nobody poslouchá a kde to pravidelně zjistit, jak dopadlo jeho focení pro Dior a proč se zrovna on stal hlavním ambasadorem pro NikeLab, tak se neváhej zakoukat do tohohle rozhovoru na The Mag.Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(