Ahoj, do pondělí nebudeme na telefonu.📵 Jsme tu pro tebe na messengeru a mailu.💚
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navigace:

NobodyListen o Addictu, VR/Nobody a Logicovi

Píše Maruška, 7. 2. 2018

Už zítra proběhne v pražské Továrně v Holešovicích premiéra dokumentu Fenomén Addict a NobodyListen se o tom všem, co se kolem něj v poslední době děje, rozhodl u nás v Queens Flagship Storu rozpovídat.

Dozvíš se, jak on celý projekt vnímá, kdo vymýšlí lineup a koho chce na příštích konáních vidět. V rozhovoru nechybí ani informace o tom, kdo stojí za kamerou dokumentu, nebo proč chce všechny fanoušky nechat nahlédnout do svého osobního života a příprav kolem Addictu. Proberou se i nové informace o plánovaných zahraničních eventech a jestli tě čekají jěště další v Česku a na Slovensku.

Nobody se rozpovídal i o své nové tvorbě, jak to dopadlo s kolabem s Logicem a s kým bude spolupracovat dál. Tématem byli i mladí čeští Djs a proč v nich zatím nemá konkurenci. Nezapomněl se podělit i o pocitech z VR/Nobody, jejich poslední desce a plánované budoucnosti.

Pokud tě však zajímá i to, co aktuálně Nobody poslouchá a kde to pravidelně zjistit, jak dopadlo jeho focení pro Dior a proč se zrovna on stal hlavním ambasadorem pro NikeLab, tak se neváhej zakoukat do tohohle rozhovoru na The Mag.Přečti si ještě něco!

Ups! Váš prohlížeč už něco pamatuje a doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(