☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Nová kolekce Vans

Píše Radim, 18.12.16

Podzim už je v plném proudu a s ním přichází taková nová kolekce Vans. Najdete v ní jak oblíbené modely Vans Old Skool, Vans Slip-On, Vans Authentic, nebo Vans SK8-High, tak i oblečení, či batohy.

Pokud hledáte Vansky na zimu, tak jste na správném místě. Jedním z headlines je totiž model Vans SK8-Hi MTE 2016. Ten má oproti svých předchůdcům vylepšené vlastnosti do podzimního počasí. vnitřek je totiž zateplený a podrážka je protiskluzová. Skladem jsou v několika barevných kombinacích, např. v oblíbené černé barvě, khaki, nebo hnědé.

Vans SK8-Hi MTE na Queens.cz

Nová kolekce Vans
Nová kolekce Vans
Nová kolekce Vans

Kromě modelu Vans SK8-Hi MTE jsou v podzimní kolekci také normální modely tenisek Vans, které dostaly podzimní kabát v podobě netradičních barevných kombinací. Jelikož je podzim obdobím spadaného listí, v barvách tenisek Vans se hodně objevují hnědá, khaki a béžová a velký prostor dostává samozřejmě černá.

Vans Authentic na Queens.cz

Vans Old Skool na Queens.cz

Vans SK8-Hi na Queens.cz

Nová kolekce Vans
Nová kolekce Vans
Nová kolekce Vans
Nová kolekce Vans

Pokud byste si nevybrali ze sezónních barevných kombinací, jistě budete rádi, že jsme zároveň doskladnili všechny základní modely tenisek Vans a jejich nejoblíbenější barevné kombinace. Nejlepší Vans boty jsou Vans Old Skool black / white, Vans SK-8 Hi black, Vans Authentic black, nebo Vans Slip-On Black.

V neposlední řadě jsou v podzimní kolekci Vans batohy, peněženky, nebo kšiltovky.

No a pokud hledáte levné Vansky ve slevě, tak ty najdete zde.


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(