☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Novinky na palubě – od lahví až po sluneční brýle

Píše Tereza K., 25.06.21

Do rodiny nám teď přibyla spousta nových značek a my ti je dneska konečně všechny postupně představíme, ať se líp poznáte. Připrav se na hodně seznamování – od slunečních brýlí přes plavky a underwear až po lahve na vodu a footwear.

Roxy

Tuhle značku založili v Quicksilveru víc jak před 30 lety, a to s jediným cílem – vyrobit to nejlepší těm nejlepším = holkám. Původně Roxy přineslo na trh jen plavky, ale s rostoucím zájmem se kolekce rozšiřovala o boardshorts, později i každodenní kousky a zimní věci. U nás seženeš outfit kamkoliv – žabky a plavky na pláž, šaty na večeři, a kdyby bylo chladno, tak i hoodies a legíny!

Novinky na palubě – od lahví až po sluneční brýle

Crocs

Sice plastová, ale pořád legenda. Crocs ti snad představovat nemusíme, pro někoho šílenost, pro jiné každodenní chleba. Ať už jsi příznivec, nebo bys v nich nevynesl ani smetí, jedno jim musíme všichni nechat – kolaborace. A to od jmen jako je Justin Bieber, Post Malone a Bad Bunny až po značky Pleasures, Chinatown Market, nebo dokonce Palace.

Novinky na palubě – od lahví až po sluneční brýle

Sixth June

Tyhle streetwear essentials k nám dorazily přímo z Paříže. Značka Sixth June se proslavila hlavně inovativním použitím látek a technik, které tvému outfitu vdechnou nový život. Na trhu rozhodně není žádným nováčkem, a proto ti garantuje skvělou kvalitu. A neboj, peněženka rozhodně brečet nemusí. Vybírat můžeš z unisex triček, men n´women cargo pants, a za nás doporučujeme i jejich krásný šaty, když už jsou venku třicítky.

Novinky na palubě – od lahví až po sluneční brýle

24Bottles

Když jsme u léta – STAY HYDRATED! A to myslíme vážné, s lahvemi na vodu od 24Bottles to jde mnohem snadněji. Tyhle krásky jsou z italské Bologne a nejen to vysvětluje jejich eleganci, styl a hlavně funkčnost. Jsou lehoučké, a navíc se firma chlubí sustainable certifikátem BCorp. Je načase jim ukázat svět při tvém dalším cestování!

Novinky na palubě – od lahví až po sluneční brýle

Dirty Dog

Plavky bychom měli, lahev v batohu taky, chybí jen sluneční brýle. V Austrálii asi měli sluníčka plné zuby, a proto dali hlavy dohromady a vyrobili sluneční brýle Dirty Dog. Nejenže dobře vypadají, ale taky tě ochrání před UV zářením. Vynachválit se je nemůžou ani všemožní sportovci, podle kterých jsou strop na trhu.

Novinky na palubě – od lahví až po sluneční brýle

Elka lounge

Komfort, udržitelnost, design. Výstižněji a stručněji snad ani českou rodinnou značku spodního prádla Elka popsat nejde. Kompletní produkce probíhá u nás v Česku a používá jen a pouze přírodní materiály. Máš tak jistotu, že látky jsou měkčí, střih pohodlnější a planeta míň zatěžovaná. Máme od nich produkty jako nikde jinde, tak good luck při výběru!

Novinky na palubě – od lahví až po sluneční brýle

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(