☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Novinky od Jason Markk | Repel Pump Spray & Suede Cleaning Kit

Píše Radim, 24.05.16

Keep your sneakers clean! Jedno z hesel, kterým se v Queensu řídíme since day one. I přesto, že je v poslední době trochu trendy mít tenisky beatnuté, budeme vždy fanoušky čistých a naleštěných sneakers.

Kalifornská značka Jason Markk je stálicí na trhu se sneakers kosmetikou. A ne, fakt to nezní ujetě! Jason Markk v poslední době představili hned 2 novinky, které se nám pro vás podařilo sehnat, tak si je pojďme představit.

Jason Markk Repel Pump Spray
Repel Pump Spray je plnohodnotným nástupcem původní impregnace Repel. Jaké jsou rozdíly oproti předchozí verzi? Za prvé vydrží 2× déle, takže vám jedno balení vydrží delší dobu. A za druhé, už se nejedná o sprej v klasické plechovce, ale o impregnaci v plastovém obalu, která je tak vhodná i pro cestování letadlem. Impregnaci na svoje tenisky si tak můžete vzít kamkoliv s sebou! (a věřte, že amíci tohle FAKT řešej).

Suede Cleaning Kit
Suede Cleaning Kit je další nástavbou čistících setů od Jason Markk pro netradiční materiály. V tomto případě pro tenisky ze semiše, nebo nubuku. Balení obsahuje dřevěný kartáč a čistící houbičku. A jak tuhle vychytávku vůbec použít? To vám předvede samotný zakladatel Jason Markk v následujícím videu, které vzniklo v rámci Jason Markk pop-up shopu v Hong Kongu.

Btw. Jason Markk patří mezi nejzajímavější sneakerheads na světě, což dokazuje i tohle video zachycující jeho aktuální rotaci tenisek.


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(