☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Novinky v našem shopu - Orisue a Undefeated

Píše R, 17.05.13

Hezky se nám to sešlo. V tomto týdnu nám totiž přišly hned 2 nové značky z Kalifornie – Orisue a Undefeated. Máme z nich hroznou radost, přesně totiž reprezentují aktuální směr našeho shopu.

Značka Orisue vznikla v Cali v roce 2005 a na začátku dalšího roku přišla s první kolekcí. Zakladatelé Michael Huynh a Allen Doan se vždy motali okolo lidí z hiphopové a skejtové scény a tak nebylo žádným překvapením, že prvními tvářemi značky byli umělci jako Dilated Peoples, Fashawn, Yelawolf a další. Postupem času si oblečení Orisue zamilovali i Rick Ross, Bun B, Alchemist, Lil Jon a další. V naší nabídce Orisue najdete originální designy triček, mikin, bund a příští týden také jeans.

Novinky v našem shopu - Orisue a Undefeated

Undefeated je kultovní značka z Los Angeles. Zakladatelé James Bond a Eddie Cruz si vždy brali inspiraci ze sportů jako basketbal či americký fotbal. Undefeated se také proslavili díky kolaboracím se značkami jako Nike, adidas, Puma, Bape, G-Shock atd. Svoje flagship stores mají jak v domovských Spojených státech, tak např. v Japonsku, kde je tento brand velice populární. Je nám ctí, že můžeme Undefeated prodávat i my v České republice a na Slovensku!

Novinky v našem shopu - Orisue a Undefeated

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(