☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Pár slov od Sime: poděkování a positive vibes💚

Píše Sime, 18.03.20

Ahoj, milovníku tenisek a streetwearu,

Chci ti jen dát vědět, že i v těchhle nelehkých časech dělá celý můj Queens Team maximum pro to, abychom fungovali dál. V ostravském skladu jsme zavedli ochranná hygienická opatření, abychom zaručili hladký a plynulý provoz firmy a hlavně bezpečí našich hrdinných skladníků, kteří naskladňují jarní novinky a vytrvale posílají balíčky do celého světa.

Děkujeme ti za každý nákup nebo objednávku, kterou jsi v Queensu v minulosti udělal, nebo se na ni chystáš – právě teď to pro nás znamená opravdu hodně. Jsme relativně malá česká firma, která je od vzniku v roce 2003 v rukou jediného vlastníka, a za celou éru svého podnikání si nepamatuju situaci, jaká je dnes. A to jsme zažili i hospodářskou krizi kolem roku 2009 a úspěšně ji ustáli.

Zdraví našich zaměstnanců, zákazníků i celé komunity je pro nás na prvním místě, naše pobočky v Praze, Brně i Ostravě jsou od soboty dočasně uzavřené a fungujeme pouze online. Náš eshop www.queens.cz běží dál a všechny objednávky nad 500 Kč teď posíláme zdarma, tak si u nás udělej radost. Kromě tenisek máme i pohodlné oblečení na doma nebo třeba fancy knížky, na které teď mnozí mají konečně čas.

Prosíme taky, abys zůstával co nejvíc doma. Je to nutné opatření, které dokáže tenhle nepříjemný čas zkrátit na minimum. Zkus si uvařit něco dobrého a udělat si k tomu oblíbený čaj nebo kafe, zacvičit si podle Youtube nebo využít tenhle čas ke vzdělávání přes online kurzy, kterých se otvírá spousta a jsou zadarmo. Další tipy, jak svůj čas využít na maximum a co nejvíc si to užít, budeme průběžně přidávat k nám na Queens blog.

S partou se můžeš vídat online a my se na setkání s tebou těšíme, až tohle přejde. A pokud opravdu musíš ven, vezmi si prosím roušku nebo bandana šátek, je to opravdu důležité. Pokud chceš pomáhat ostatním, mrkni na lokální iniciativy pro seniory (třeba www.sousedskapomoc.cz nebo ostravská pomahame.osu.cz) nebo rodiny lékařů, sester a lékárníků. Určitě potkáš další skvělé lidi jako jsi ty, tak díky za vás!

Čím zodpovědněji k celé situaci přistoupíme, tím rychleji se všechno zase vrátí do normálu. Pojďme se radši více omezit teď, ať to máme brzy za sebou. Jsme v tom spolu!

Hodně sil,
Lenka Ondruchová aka Sime,
Queens Mama💚

Pár slov od Sime: poděkování a positive vibes💚

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(