☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Patagonia na Queens.cz 🗻

Píše Radim, 07.11.16

Pokaždé, když nám do Queensu přijde nějaká nová značka, máme z toho obrovskou radost. I po těch letech je pro nás totiž láska k produktu na prvním místě. Pojďme tedy společně přivítat značku Patagonia.

Patagonia není pouze obyčejnou outdoorovou značkou. Její příběh se totiž velice podobá těm, které jsme vám vyprávěli u The North Face, nebo Carhartt WIP. Díky skvělým materiálům a funkčním vlastnostem se totiž i produkty od Patagonia dostaly do ulic a nyní mají své pevné místo i ve streetwear světě.

Nicméně materiálově se jedná o něco, s čím jste dost možná ještě neměli možnost se potkat. Patagonia si totiž zakládá na přátelském přístupu k životnímu prostředí. Veškeré materiály jsou tak zcela recyklovatelné a bavlna se používá pouze organického původu.

Prozatímní nabídka Patagonia na Queens.cz je pouze malou ochutnávkou toho, na co se můžete těšit po novém roce. Vybrali jsme pro vás Patagonia bundy, trička a jednu mikinu a po novém roce se můžete těšit na mnohem více novinek, jak co se týče oblečení, tak doplňků. Mikiny, trička, batohy, shoulder bags, atd.

U všech produktů jsou uvedené přesné rozměry, pokud si i tak nejste jistí, můžete si zboží nechat zaslat a poté vyzvednout na kteroukoliv naši kamennou prodejnu a tam v klidu vyzkoušet. Naše prodejny najdete v Praze, Brně a v Ostravě.

Danny Brown v mikině Patagonia

Patagonia na Queens.cz 🗻

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(