☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Pět nejlepších Queens lookbooků 2018

Píše Baci, 26.12.18

Protoževšechny konce jsou spojený s nějakým symbolickým ohlídnutím,mám tu pro tebe na konci roku žebříček toho nejlepšího, co jsme letos nafotili.Vybrat jen pět kousků z těch cca 40 lookbooků bylo hodně těžký – a zároveňdost nostalgický. Musela jsem zatlačit slzu, kolik práce jsmeudělali. Kolik modelů jsme oslovili, na jakých místech jsme bylia jak se naši fotografové zdokonalují. Bylo to skvělý a akorátmě to utvrdilo v tom, jak tuhle část práce miluju.

QueensSummer Vibes Guide

Bylošílený vedro, měli jsme fotit summer lookbook, ale jak to udělat,aby se modelové neupekli? To je přece jednoduchý. Romana napadlospojit se s grafikem, který nám tu skvělou letní pohodu kateliérovým fotkám přičaroval.

Pět nejlepších Queens lookbooků 2018

TeniskyNike Air Force 1 na rozpáleným betonu

Taktady už jsme grafika nepotřebovali, protože jsme si řekli, že tohecneme a budeme fotit venku i ve skoro 40 stupních.

Pět nejlepších Queens lookbooků 2018

VáclavRouček: To, o čem se mluví, není většinou to, co by se mělovědět

Tohlebylo to nejmilejší focení, který jsem za celý rok zažila.Spontánní lokace - původně jsme měli fotit v ateliéru - a vyšloz toho tohle, neuvěřitelný. Takový to ráno, kdy se vzbudíš,koukneš z okna, nadechneš se čerstvýho vzduchu a řekneš si: "Jo,dneska by to šlo..." Kluci byli kouzelný, milý a...a vlastnětakový, že už mi na to ani slovní zásoba nestačí.

Pět nejlepších Queens lookbooků 2018

Novákolekce The North Face v městský džungli

Haha,tak tady to byl trochu punk. Pohůdka, klídeček, fotíš na střešeparkoviště – a najednou na tebe naběhne securiťák, aťokamžitě vypadneš. No, s narvanejma Ikea taškama plnýma puff jackets TNF se blbě vymlouvá na to, že si děláš jenom novouprofilovku na Instagram. Takže se přemlouvalo a vysvětlovalo, ženikdo nepozná, že jsme na (ehm, nejmenovaném) parkovišti.

Takžejsem na žádost security boye šla okamžitě do kanceláře nakobereček. Filipovi a Zbyňkovi jsem ještě stihla zasignalizovat,ať na nic nečekají a okamžitě vyfotí alespoň pár fotek,zatímco budu trčet v kanceláři a poslouchat, že tohle si prostěbez ohlášení dovolit nemůžeme. Nakonec jsem vyhádala lejstro naoprávnění k focení. Kluci mezitím nacvakali jeden outfit, a mytak mohli v klidu pokračovat dál. No, a takhle já to mám vždycky.

Pět nejlepších Queens lookbooků 2018

RafSimons x Calvin Klein

Toje tak, když si Roman pozve kámošku, necháš je o samotě vateliéru a oni nakonec vylezou ven a válejí se po zemimezi kytkama v kanclu, kde ostatní cvakají do klávesnice svoje důležitýemaily. Klukům jsem ten den moc nezáviděla - udržet pozornost připohledu na slečnu v tak HOT kolaboraci, to si žádá dospělost achladnou hlavu, hehehehe.

Pět nejlepších Queens lookbooků 2018

...a třešnička na dortu:

Conversenejsou jenom tenisky

Nechcibýt samolíbek, ale na tohle jsem vážně hrdá. Vlastně jsem hrdána Dana a jeho slova. Původně jsme měli fotit pouze nohy sConverskama ... ale nějak se to zvrhlo. Bylo to moc fajn Danavytrhnout od počítače a navlíknout do swagu. On mi pak za odměnuvěnoval snad ten nejkrásnější článek, který jsem v poslednídobě četla. P.S: Když mám špatnej den, přečtu si ho znova, ahned je mi líp.

Pět nejlepších Queens lookbooků 2018
Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(