Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navigace:

Pět nejlepších Queens lookbooků 2018

Píše Baci, 26. 12. 2018

Protože všechny konce jsou spojený s nějakým symbolickým ohlídnutím, mám tu pro tebe na konci roku žebříček toho nejlepšího, co jsme letos nafotili. Vybrat jen pět kousků z těch cca 40 lookbooků bylo hodně těžký – a zároveň dost nostalgický. Musela jsem zatlačit slzu, kolik práce jsme udělali. Kolik modelů jsme oslovili, na jakých místech jsme byli a jak se naši fotografové zdokonalují. Bylo to skvělý a akorát mě to utvrdilo v tom, jak tuhle část práce miluju.

Queens Summer Vibes Guide

Bylo šílený vedro, měli jsme fotit summer lookbook, ale jak to udělat, aby se modelové neupekli? To je přece jednoduchý. Romana napadlo spojit se s grafikem, který nám tu skvělou letní pohodu k ateliérovým fotkám přičaroval.

Pět nejlepších Queens lookbooků 2018

Tenisky Nike Air Force 1 na rozpáleným betonu

Tak tady už jsme grafika nepotřebovali, protože jsme si řekli, že to hecneme a budeme fotit venku i ve skoro 40 stupních.

Pět nejlepších Queens lookbooků 2018

Václav Rouček: To, o čem se mluví, není většinou to, co by se mělo vědět

Tohle bylo to nejmilejší focení, který jsem za celý rok zažila. Spontánní lokace - původně jsme měli fotit v ateliéru - a vyšlo z toho tohle, neuvěřitelný. Takový to ráno, kdy se vzbudíš, koukneš z okna, nadechneš se čerstvýho vzduchu a řekneš si: "Jo, dneska by to šlo..." Kluci byli kouzelný, milý a...a vlastně takový, že už mi na to ani slovní zásoba nestačí.

Pět nejlepších Queens lookbooků 2018

Nová kolekce The North Face v městský džungli

Haha, tak tady to byl trochu punk. Pohůdka, klídeček, fotíš na střeše parkoviště – a najednou na tebe naběhne securiťák, ať okamžitě vypadneš. No, s narvanejma Ikea taškama plnýma puff jackets TNF se blbě vymlouvá na to, že si děláš jenom novou profilovku na Instagram. Takže se přemlouvalo a vysvětlovalo, že nikdo nepozná, že jsme na (ehm, nejmenovaném) parkovišti.

Takže jsem na žádost security boye šla okamžitě do kanceláře na kobereček. Filipovi a Zbyňkovi jsem ještě stihla zasignalizovat, ať na nic nečekají a okamžitě vyfotí alespoň pár fotek, zatímco budu trčet v kanceláři a poslouchat, že tohle si prostě bez ohlášení dovolit nemůžeme. Nakonec jsem vyhádala lejstro na oprávnění k focení. Kluci mezitím nacvakali jeden outfit, a my tak mohli v klidu pokračovat dál. No, a takhle já to mám vždycky.

Pět nejlepších Queens lookbooků 2018

Raf Simons x Calvin Klein

To je tak, když si Roman pozve kámošku, necháš je o samotě v ateliéru a oni nakonec vylezou ven a válejí se po zemi mezi kytkama v kanclu, kde ostatní cvakají do klávesnice svoje důležitý emaily. Klukům jsem ten den moc nezáviděla - udržet pozornost při pohledu na slečnu v tak HOT kolaboraci, to si žádá dospělost a chladnou hlavu, hehehehe.

Pět nejlepších Queens lookbooků 2018

... a třešnička na dortu:

Converse nejsou jenom tenisky

Nechci být samolíbek, ale na tohle jsem vážně hrdá. Vlastně jsem hrdá na Dana a jeho slova. Původně jsme měli fotit pouze nohy s Converskama ... ale nějak se to zvrhlo. Bylo to moc fajn Dana vytrhnout od počítače a navlíknout do swagu. On mi pak za odměnu věnoval snad ten nejkrásnější článek, který jsem v poslední době četla. P.S: Když mám špatnej den, přečtu si ho znova, a hned je mi líp.

Pět nejlepších Queens lookbooků 2018
Přečti si ještě něco!

Ups! Váš prohlížeč už něco pamatuje a doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(