Jaro už kvete 🌸 Obleč nejkrásnější barvy NOVÝCH KOLEKCÍ
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Po Praze ve Vanskách

Píše Dan, 27.06.18

Praha skrývá nespočet nádherných míst. Vydal jsem se je objevovat a vybavil se na to mýma oblíbenýma Vanskama. Jsou dělaný na kopání triků a lítaní ze schodů na skejtu, takže cruising se po městě je pro ně hračka. Pokud chceš chodit ve stylu a relativním pohodlí, tak je obuj a vyraž se mnou.

Začínáme pražskou novinkou, kterou je MaxSpace. Tenhle indoor skatepark vznikl pod taktovkou Maxima Habance ve staré hale v Pragovce. Mimo ježdění se tu konají i různé eventy a akce, takže se určitě zastav. Stačí sledovat Maxe na Instagramu, ať víš, kdy je otevřeno. Tematicky jsem obul tyhle Vans Sk8-hi Navy, protože barevně ladí k logu samotného MaxSpace a hlavně je to skejtová klasika.

Po Praze ve Vanskách

Dál tu máme Náplavku. To je místo, který podle mě vystihuje Prahu úplně nejlíp a kde já primárně trávim většinu teplých večerů. Jeden z nejvíc insta friendly spotů v Praze, kde se paprsky slunce odrážejí od vln a labutě májestátně krouží kolem. Na nohou mám Vans Era, který jsou skvělý kompromis, pokud tě baví easy silueta Authenticů, ale vadí ti jejich nepohodlnost. A nezapoměň větrovku, večer se u vody se bude hodit.

Po Praze ve Vanskách

Další definicí léta jsou pro mě kavárny a zahrádky, na který si můžeš sednout a schovat se před všudypřítomným sluncem. Občas je fajn sledovat lidi, jak se ženou ulicí, a popíjet kafe nebo cider. Člověk by se měl naučit trávit čas sám se sebou, takže sem občas chodím vyřizovat maily a psát. Na nohou mám tu nejjednodušší siluetu, co existuje, Vans Authentic.

Po Praze ve Vanskách

Na všemožný procházení se městěm a bloudění sem a tam ti budou vyhovovat Vans Old Skool Lite, protože se v nich chodí jako na obláčku a hodí se prostě ke všemu. Já v ních vyrazil za uměním, ale bohužel bylo zavřeno:)

Po Praze ve Vanskách

Léto má jednu obrovskou výhodu. Můžeš si sednout do trávy, dát si něco k pití, rozdělat deku a neřešit, jestli je hospoda plná. Moje oblíbený místo na tuhle kratochvíli je Lokál Hamburg v Karlíně. A na nohou mám Vans Slip On z Anaheim packu. Pokud se nechceš zdržovat zavazovaním, tak je to bota přímo pro tebe.

Po Praze ve Vanskách

Líbilo? Fotky má na svědomí Roman. A pro podobný cestování a objevování nejen Prahy sledůj můj Instagram.


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(