☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Positive vibes only alert!

Píše Radim, 25.09.16

Máme před sebou dost možná poslední slunečnou neděli letošního roku, takže doufám, že po přečtení tohoto příspěvku půjdete ven nasávat pozitivní vibes! A ještě předtím se můžete naladit novým mixem od Kaytranady, kterému sice pak někdo hacknul Soundcloud účet, ale naštěstí tam tenhle 90 minut dlouhý mix zůstal.

Minulý týden jsem psal o přehlídce Ronnieho Fiega a jeho značce KITH v rámci New York Fashion Weeku a dnes se k této události krátce vrátím. Protože vyšel lookbook k prvnímu podzimnímu dropu. A když se tak dívám na fotky těch bomberů, tepláků, flanelek a jakoby techwear věcí, říkám si, jestli se tyhle kombinace nosí také jinde, než právě v New Yorku. V dobrém myšleno.

Positive vibes only alert!
Positive vibes only alert!
Positive vibes only alert!

Patta! Protože Patta se po dvou letech vrací ke spolupráci s další mojí oblíbenou značkou – Carhartt WIP. Patta a Carhartt WIP přinášejí společnou kolekci, která obsahuje pár triček, longsleeves a samozřejmě signature Spinner Pullover jacket. Release proběhne nejdřív na speciálním launchi 29. září v Paříži, o den později pak instore & online na prodejnách Patta v Amsterodamu a Londýně a ve vybraných Carhartt WIP shopech.

Positive vibes only alert!
Positive vibes only alert!
Positive vibes only alert!

A mám hroznou radost, že se v této rubrice můžu zmínit o nějakém česko-slovenském projektu. Dlouhodobě hrozně cením práci lidí z Merchyou. Před pár týdny jsme se potkali na večeři v Berlíně v rámci Berlin Fashion Weeku a dlouho jsme si povídali o byznysu a přesně o tom je i následující rozhovor s Drahošem na webu websupport.sk. A jedná se o hrozně inspirativní čtení plné pokory, skromnosti ale zároveň i velkého odhodlání a energie. Fakt fakt fakt moc doporučuju přečíst.

Positive vibes only alert!

A než se uvidíme zase za týden, rád bych vás pozval na nadcházející eventy v našich shopech, protože jich bude fakt hodně! Na všech třech prodejnách proběhnou release parties k deskám Pouliční ekonomická 2.5 a Zpátky v bloku, v pátek si dáme v Praze pop-up k nové kolekci PAY. Clothing a ještě předtím ve čtvrtek, bude opět na prodejně v Praze jeden velký event, které vám prozradíme zítra. Vidíme se!


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(