Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Navigace:

Positive vibes only alert!

Píše Radim, 25. 9. 2016

Máme před sebou dost možná poslední slunečnou neděli letošního roku, takže doufám, že po přečtení tohoto příspěvku půjdete ven nasávat pozitivní vibes! A ještě předtím se můžete naladit novým mixem od Kaytranady, kterému sice pak někdo hacknul Soundcloud účet, ale naštěstí tam tenhle 90 minut dlouhý mix zůstal.

Minulý týden jsem psal o přehlídce Ronnieho Fiega a jeho značce KITH v rámci New York Fashion Weeku a dnes se k této události krátce vrátím. Protože vyšel lookbook k prvnímu podzimnímu dropu. A když se tak dívám na fotky těch bomberů, tepláků, flanelek a jakoby techwear věcí, říkám si, jestli se tyhle kombinace nosí také jinde, než právě v New Yorku. V dobrém myšleno.

Positive vibes only alert!
Positive vibes only alert!
Positive vibes only alert!

Patta! Protože Patta se po dvou letech vrací ke spolupráci s další mojí oblíbenou značkou – Carhartt WIP. Patta a Carhartt WIP přinášejí společnou kolekci, která obsahuje pár triček, longsleeves a samozřejmě signature Spinner Pullover jacket. Release proběhne nejdřív na speciálním launchi 29. září v Paříži, o den později pak instore & online na prodejnách Patta v Amsterodamu a Londýně a ve vybraných Carhartt WIP shopech.

Positive vibes only alert!
Positive vibes only alert!
Positive vibes only alert!

A mám hroznou radost, že se v této rubrice můžu zmínit o nějakém česko-slovenském projektu. Dlouhodobě hrozně cením práci lidí z Merchyou. Před pár týdny jsme se potkali na večeři v Berlíně v rámci Berlin Fashion Weeku a dlouho jsme si povídali o byznysu a přesně o tom je i následující rozhovor s Drahošem na webu websupport.sk. A jedná se o hrozně inspirativní čtení plné pokory, skromnosti ale zároveň i velkého odhodlání a energie. Fakt fakt fakt moc doporučuju přečíst.

Positive vibes only alert!

A než se uvidíme zase za týden, rád bych vás pozval na nadcházející eventy v našich shopech, protože jich bude fakt hodně! Na všech třech prodejnách proběhnou release parties k deskám Pouliční ekonomická 2.5 a Zpátky v bloku, v pátek si dáme v Praze pop-up k nové kolekci PAY. Clothing a ještě předtím ve čtvrtek, bude opět na prodejně v Praze jeden velký event, které vám prozradíme zítra. Vidíme se!


Přečti si ještě něco!

Ups! Váš prohlížeč už něco pamatuje a doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(