☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 1.

Píše Filip, 13.02.18

Spolu s kolekcí na jaro a léto přichází Levi’s také s lookbookem a týmovým videem. Protože momentálně máme čerstvě naskladněno, můžeme se na lookbook podívat trochu blíž. A proč nás to tak zajímá? Jelikož se fotilo a točilo výhradně na pražských více i méně známých spotech. O těch si však povíme víc až v druhé části. V té první se totiž podíváme na samotnou skate sekci Levi’s a kdo z týmu si vlastně v rámci tvorby kampaně zaskejtoval v Praze.

Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 1.

O značce jako takové jsme na blogu už psali a vlastně to není ani tak dávno. Takže pokud se chceš dozvědět něco víc, nabíhej na článek Denim speciál | nosíme Levi's. I skejtová odnož zde dostala svůj prostor, ale pro jistotu si to dnes zopakujeme. Dvojité prošívání, pevnější nitě, více strechového materiálu a odolnější kapsy. Tohle plus všechny vlastnosti klasických kolekcí dělá pak z kalhot naprosto nesmrtelnou záležitost. Jak už bylo psáno. Když půjdete na Stalin, uvidíte sami, jak moc oblíbené vlastně jsou. A Maxim? Tak ten nenosí nic jiného. Sama značka také říká, že je pyšná, jak díky této sekci může podporovat komunitu skaterů skrze lokální shopy, budování parků a třeba i věnování desek. Prostě Levi’s. Léty proveřený a generacemi zkoušený. Víc není třeba dodávat. U nás na e-shopu teď najdeš z jejich poslední kolekce praticky vše.

Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 1. Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 1. Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 1. Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 1. Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 1.

A kdo že přijel točit do Prahy? Krom Mariuse, který byl v té době na tripu s týmem jiné značky tu Levi’s byl v kompletním složení. Jmenovitě tedy Joey Pepper, Al Partanen, Dan Plunkett, Josh Matthews a Pat Moran. Kluci dorazili všichni rovnou z Copenhagen Open 2k17 takže toho měli za sebou poměrně dost. Na druhou stranu se všichni těšili až poskejtují Stalin. I v zahraničí velice známý spot. Mimo to pak byla vytvořena mapa spotů, takže se Praha projížděla křížem krážem. Pro nafocení kampaně pak byly využity monumentální spoty, kterých v Praze také není málo. O tom ale až v další části blogu, kde ukážeme videa, která zde vznikla. A je určitě vhodné říct, že i když je to lookbook, tak to co klukům na spotech padalo je hodně slušný. Máte se teda na co těšit!

Prozatím pár fotek na ochutnávku.

Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 1. Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 1. Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 1. Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 1. Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 1. Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 1. Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 1. Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 1. Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 1. Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 1.

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(