☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2.

Píše Filip, 05.03.18

V první části blogu jsme vás namlsali na novou kolekci Levi’s skatebo­arding. Psali jsme, že tvorba kampaně pro jaro a léto 2018 probíhala v Praze. A tak teď přišel čas říct, kde a jak vlastně probíhalo samotné focení a točení.

Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2.

Kdo z riderů byl přítomen, už víte. Kde všude se ale točilo, si povíme právě teď. Kluci z týmu byli sice trochu unavení po předchozím tripu, ale ani tak se nebáli zabíjet na nejen nejznámějším pražském spotu Stalinu, ale i na spoustě dalších míst.

Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2. Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2. Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2. Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2.

Tým měl samozřejmě určité plány, kde by se mohlo fotit a tak byla vytvořena mapa spotů a každý den se jezdilo jinde. Pro kampaň pak byly vybrány monumentální spoty jako rampa pod Trojským mostem nebo vstup do metra Hradčanská. K Trojskému mostu se pak váže i vtipná historka. Kluci si tu upravovali povrch, aby se dalo lépe zajezdit a někdo na ně zavolal místní strážníky. Když však dorazili na místo a zjistili, že to vlastně opravují, nechali je být a jeli si po svých. Na tomhle spotu pak proběhla grilovačka, kde samozřejmě nechybělo nějaký to pivko. (za tuhle historku díky Petru Humplovi, který se mnou o ní podělil!) Mezi další spoty pak patřil třeba stadion fotbalové Sparty, za oběť padly i lavičky před NTK nebo u hotelu Intercontinental. Jednoduše míst, kde se skejtovalo, opravdu nebylo málo. Stejně tak jako fotek, které máme k dispozici. Proto si myslím, že bude i pro vás lepší se podívat, co že to vlastně kde padlo za sérku nebo odkud jsou konkrétní fotky.

A aby jste si nemysleli, trip nebyl jen čistě o skejtování. Petr mi mimo jiné sdělil, že tým měl plán i pro vybrané podniky, kde čepují jen to nejlepší pivo a po jídle se člověk oblizuje ještě dva dny. Kluci si tak prý Prahu maximálně užili. Včetně toho, že jí zastihli v nejlepším možném letním počasí. No a není se čemu divit. I my si to vždycky užíváme. Ale teď už slibovaný fotky a video. Kochejte se!

Odkaz na video: Pražský lookbook Levi's Skatebo­arding SS18


Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2. Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2. Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2. Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2. Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2. Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2. Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2. Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2. Pražský lookbook Levi's skateboarding pro SS18 část 2.

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(