☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Představujeme kolabo PLEASURES x Joy Division

Píše Beáta, 09.12.19

PLEASURES není třeba dlouze představovat. Tato značka je známá svým kontroverzním přístupem, který se nebojí ukázat na svých kouscích. V minulosti se proslavila například tričky s dopisem na rozloučenou od Kurta Cobaina. 

Kromě Nirvany mají v Pleasures v hledáčku i anglickou kapelu Joy Division. Ta vznikla v roce 1976 a během svého působení stihla vydat pouhá dvě studiová alba - Unknown Pleasures a Closer, protože její frontman a zpěvák Ian Curtis spáchal v roce 1980 sebevraždu. Songy Joy Division si dodnes pouští celý svět a cover alba Unknown Pleasures se stále objevuje na obalech cédéček, hrníčcích nebo v různých módních kolekcích. 

A co vlastně ta slavná černobílá skica znamená? Jedná se o záznam frekvenčního pásma pulsaru – tedy rotující neutronové hvězdy. Design našla sama kapela v encyklopedii astronomie a zaujal ji natolik, že se spojila s výtvarníkem Peterem Savillem a společně vytvořili ikonickou grafiku.

Teď k samotnému kolabu Pleasures x Joy Division. Kromě parádních triček s krátkým a dlouhým rukávem nabízí i cool kousky jako bundu Disorder nebo kšiltovku s názvem té nejslavnější písničky - Love will tear us apart. 

Čekali jsme od téhle spolupráce hodně, ale výsledek stejně předčil naše očekávání. Nadchne i tebe?

Představujeme kolabo PLEASURES x Joy Division
Představujeme kolabo PLEASURES x Joy Division
Představujeme kolabo PLEASURES x Joy Division

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(