☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Přijďte s námi oslavit Air Max Day! <3

Píše Radim, 24.03.16

Americká kultura nám přinesla spoustu svátků. Valentýn. Halloween. Black Friday. A další, o kterých možná ani nevíte, ale vaši blízcí je třeba slaví. Náš nejoblíbenější svátek ale není žádný ze jmenovaných. Náš nejoblíbenější svátek je den, který patří teniskám. A né ledajakým. Patří totiž všem Air Maxům!

První tenisky s viditelnou jednotkou Nike Air vyšly přesně 26. března 1987. Před dvěma lety se Nike rozhodlo tento historický milník oslavovat. Každoročně je tak s oslavou mezinárodního Air Max Daye spojený i zajímavý release tenisek.

V roce 2014 vyšly symbolicky první Air Maxy ever. Nike Air Max 1 Sport Red. Tento Air Max Day special release měl oproti původní verzi neonově žlutou midsole a na jazyku bylo datum 26/3.

Přijďte s námi oslavit Air Max Day! <3

Loni vytáhnul nejdůležitější designér tenisek v historii Tinker Hatfield ze svého archivu předchůedce modelu Air Max 1 – zcela neočekávané Nike Air Max Zero.

Přijďte s námi oslavit Air Max Day! <3

A letos se do hry zapojili 3 nejdůležitější postavy celé značky Nike.

Hiroshi Fujiwara je designérský mág, kterého můžete znát mmj. i díky jeho značce Fragment Design. (Jak by řekl DJ Khaled: „Give Thanks for the Stamp!“). Ten připravil futuristickou verzi Air Max tenisek s názvem Nike Air Max LD-Zero H. Hiroshi vytvořil mix z více než 40 let starých běžeckých tenisek Nike Boston, k nim přidal základní kostru modelu Air Max 2014 a vše naladil do vzhledu, který připomíná další jeho nedávný výtvor – Roshe LD-1000.

Přijďte s námi oslavit Air Max Day! <3

Tinker Hatfield, autor mnoha kultovních modelů tenisek Nike, je další postavou HTM packu. Jeho Nike Air Max 90 Ultra Superfly T jsou spojením tenisek Nike Air Max 90 a kopaček Mercurial Superfly. Při tvoření barevné kombinace těchto sneakers pak Tinker myslel na Spojené státy a Francii, protože jsou to dle jeho slov dvě země, které nejvíce inspirovaly jeho dosavadní práci. Nutno v tomto případě dodat, že právě ve Francii totiž vznikl nápad na viditelnou Nike Air jednotku. Více najdete v jeho profilu na blogu.

Přijďte s námi oslavit Air Max Day! <3

Mark Parker reprezentuje písmeno M v HTM packu. Mark Parker je CEO značky Nike a jednou ze zcela nejdůležitějších postav sneaker game současnosti. Ten předělal model Nike Air Max BW do své vlastní podoby, která reprezentuje Nike jako značku, která dokáže ikonické tenisky 90. let přetvořit za pomoci moderních technologií do něčeho zcela unikátního. To jsou Nike Air Max Ultra M.

Přijďte s námi oslavit Air Max Day! <3

Milujeme Air Maxy. A právě proto chceme Air Max Day pořádně oslavit. A právě proto bychom vás rádi pozvali na Air Max Day brunch, který pořádáme 26. března 2016 na naší prodejně v Praze. Můžete se těšit na vydatnou snídani, která se vám v sobotu dopoledne jistě bude hodit. Můžete se těšit na skvělou hudbu a příjemnou atmosféru od lidí, kteří milují to samé co vy – sneakers. A také budete mít exkluzivní možnost zakoupit si tenisky z HTM packu. Ty budou totiž dostupné pouze na prodejně v Praze do vyprodání velice omezených zásob.

Těšíme se na vás!

26. března 2016
Air Max Day brunch
Queens Shop Praha
🔑 10:00 začátek Air Max Day brunche
👟 11:00 spuštení prodeje HTM packu


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(