☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Problem solved: Jak jsem si vybral kulicha

Píše Dominik, 10.11.18

Už je skoro jasný, že Martin letos na bílém koni nepřijede, podzim je ale v plném proudu a člověk by měl být připravenej. O tom, že kulich je v tomhle období ten nejlepší parťák, asi nikdo nepochybuje. Najdou se i takoví, co ho z hlavy nesundaj celý rok. Já jsem ale úplnej opak – na to, že jsem v #queensteamu už nějaký ten pátek, jsem skoro jako jedinej kulicha nikdy nenosil. Prostě jsem zatím nenatrefil na toho pravýho. Teď jsem se ale rozhodl to změnit.

Problem solved: Jak jsem si vybral kulicha

Kulich pro mě byl vždycky tak trochu noční můra. Že bych si měl nějaký pořídit, mi došlo, až když jsem jel za chladného večera na skejtu domů a málem mi cestou někde upadly uši. Hned druhý den jsem se s tímhle závažným problémem svěřil Baci, protože neexistuje nikdo lepší, kdo by mi mohl pomoct. Na webu vybrala osm kulichů, co by mi mohly padnout, a rovnou se šlo zkoušet. Naštěstí to má v oku, takže favoritů jsem měl hned několik. Jestli chceš vědět, jaký to nakonec vyhrál, stav se za mnou v pražským Queens Flagship Storu, protože to vypadá, že ho jen tak nesundám.

Problem solved: Jak jsem si vybral kulicha

Můj problém s kulichem byl taky podnětem ke spontánnímu focení, který měl pod palcem Roman. Do akce jsem povolal bráchu Ondřeje, protože neznám nikoho, kdo by kulichy nosil víc než on. A navíc – sourozenecký focení, to chceš! Všechno skončilo tím, čím to začalo, teda skejtováním. Ani jeden z nás totiž nedáme prkno z ruky, takže jsme je museli mít i na fotkách – konkrétně krásný dřevěný cruisery SHED boards, co brácha vlastnoručně vyrábí.

Problem solved: Jak jsem si vybral kulicha Problem solved: Jak jsem si vybral kulicha Problem solved: Jak jsem si vybral kulicha Problem solved: Jak jsem si vybral kulicha Problem solved: Jak jsem si vybral kulicha Problem solved: Jak jsem si vybral kulicha Problem solved: Jak jsem si vybral kulicha

Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(