☃️ Zažij vánoční pohodu v teple zimního streetwearu a navíc, DOPRAVA a VRÁCENÍ až do 15.1. ZDARMA. ZAŽÍT
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přejít k obsahu:

Proud Queens: promítání filmu 120 BPM, DJs a streetwear

Píše Klára, 28.07.20

Desátý ročník festivalu Prague Pride už je za dveřmi a my ho na našem pražském shopu přivítáme v pátek 31. července promítáním francouzského devadesátkového filmu 120 BPM (děkujeme Mezipatra Queer Film Festivalu za zprostředkování licence). Tímhle eventem oficiálně startuje naše spolupráce s Prague Pride, který letos bude od 4. do 9. srpna 2020.

Těšit se můžeš na DJs STEP BY STEP, NCOL nebo Miss Carriage a připravili jsme po tebe i speciální limitovaný Queens merch, který navrhl grafický designer Peter Menhart. Výtěžek z prodeje merche věnujeme festivalu Mezipatra. Naživo můžeš omrknout a koupit taky oficiální merch Prague Pride a Mezipatra QFF a vyzkoušet duhové kolekce našich značek adidas, Converse, Calvin Klein a Reebok.

Občerstvení bude (drinky Seicha Matcha a gurmet popcorn od ostravského Bopcornu) a vstup je zdarma💚 Vidíme se v 17.00, kdy startují DJs, promítání začíná v 19.00 a FB událost najdeš tady.


Přečti si ještě něco!

Ups! Vypadá to, že tvůj prohlížeč je velmi starý. Doporučujeme ho upgradovat. Naše stránky v něm nemusí fungovat správně ;(